הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אפס סולידריות לדרום": יו"ר אשדוד תקפה

צפו. קריאף פרצה לראיון והאשימה: "הבנות לא ישנו 10 ימים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.21 - 15:50
תחילת כתבה

עונת 2020/21 בכדורסל נשים הסתיימה עם זכייה של מכבי עירוני רמת גן באליפות (השלימה דאבל) בזכות ניצחון היום (שישי) במשחק החמישי בסדרת הגמר מול מכבי אשדוד. המשחק הזה, כזכור, נדחה פעמיים בעקבות המצב הביטחוני, ובסופו של דבר גם הוזז לרוממה שבחיפה, ולא באשדוד היכן שהיה צריך להתקיים במקור (לקבוצה מעיר הנמל היה יתרון ביתיות בסדרה).

יו"ר המועדון מאשדוד, טלי קריאף, התייחסה לכך בהאשמות קשות כלפי המנהלת. בתחילת ראיון הסיום של המאמן עדן ענבר, פרצה קריאף לראיון ואמרה לתוך המיקרופון: "תספר להם שאנחנו עשרה ימים תחת טילים. תספר להם שהביאו אותנו בכוח לפה. תדבר על זה, תדבר על זה שאין סולידריות במדינה הזאת, שידברו על זה. אפס סולידריות. אנחנו עשרה ימים תחת מתקפת טילים ומביאים אותנו לפה בכוח לקיים את המשחק. אמרו לנו 'הפסקת אש, המשחק יהיה באשדוד'. המשחק לא באשדוד. אני מאוד מצטערת, זה גועל נפש. התנהלות הכי מתאימה לישראלים. אפס סולידריות לדרום".

"אנחנו מקבלים כל הפסד, אבל כשהבנות עשרה ימים לא התאמנו, וזזנו מזכרון לחיפה, איבדו לנו את כל המומנטום שהיה לנו. אנחנו היינו צריכים לשחק בבית שלנו. רמת גן היו צריכים לקחת אליפות בפרקט של אשדוד. לא בפרקט נייטרלי, זה לא גביע המדינה. אני לא מבינה מה הלחץ, היום בבוקר הייתה מלחמה של ראש העיר לבטל את המשחק. אמרנו שנלך ונעשה את המקסימום, אבל הבנות לא ישנו עשרה ימים".

צפו בתגובתה של יו"ר המנהלת, הילה קניסטר בר דוד >>>