מודי מאור: "במשחקים כאלה קשה להרשים"

ירושלים בחצי הגמר. מאמן ב"ש בורגר: "זו לא הליגה שלנו"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  31.12.17 - 21:38
תחילת כתבה

יכולת פושרת למדי של הפועל ירושלים הפסיקה לה כדי לעלות הערב (ראשון) לחצי גבר הגביע. האלופה פגשה את הפועל ב"ש מהליגה הלאומית באולם הקונכייה וחזרה לבירה עם 62:79 והכרטיס היוקרתי לשלב ארבע האחרונות. פערי הרמות בין הקבוצות היו ברורים לאורך ההתמודדות והחבורה של מודי מאור לא התקשתה בדרך לניצחון. 

"הקהל שלנו מדהים, הייתה פה אווירה של אולם ביתי. האינטנסיביות שלנו באה מעצמה. שמרנו טוב ורצנו", אמר המאמן הירושלמי בסיום. "לא חושב שהיינו במשבר או משהו. המשחקים האלה אף פעם לא מרשימים, ב"ש משחקת כדורסל שונה ומה שחשוב זה הניצחון".

מאור דיבר על חזרתו לכושר של בר טימור ועל התכניות לקראת השנה החדשה: "בר נתן לנו הרבה, הוא נותן הרבה איזון. אני מרוצה ממה שהוא עשה, בעיקר מבחינה הגנתית. סילבסטר? אנחנו כבר מתכוננים למכבי חיפה".

מאמן הפועל ב"ש יניב בורגר לא נשמע מאוכזב יותר מדי: "פערי הרמות היו ברורים. עשינו עבודה לא רעה בהגנה, אבל עם 29 אחוז מהשדה זה לא מספיק. זו לא הליגה שלנו צריך להודות. הפרענו והצקנו., רצינו להיכנס לרבע ה-4 קרובים ולא הצלחנו לקלוע ולצמק. רמת האתלטיות שונה, היינו צריכים להיות ביום יוצא דופן כדי להפתיע. לא באנו מבוהלים, היו הזדמנויות להישבר ולא נשברנו. אם נשמור ככה בליגה שלנו מצבנו יהיה טוב. אנחנו מכוונים לעליית ליגה, אבל יש עוד הרבה עבודה. אני מאחל לירושלים בהצלחה".