מי תצטרף למכבי? 21:15: הפועל י-ם - חולון

קינזי החלים מפציעה וינסה לעצור את רייס בחצי גמר הגביע

רועי כהן
רועי כהן  12.02.18 - 20:45
תחילת כתבה

בהפועל ירושלים נשלמות ההכנות לקראת חצי גמר גביע המדינה הערב (21:15) נגד הפועל חולון, ובקבוצה מקווים שהפעם, אחרי שבוע אימונים שלם, הם יקבלו סוף סוף את טורנס קינסי, שיחזור לשחק אחרי חודש וחצי של היעדרות, ואנחנו אולי נזכה לראות את המאצ' אפ המסקרן בינו לבין גלן רייס ג'וניור.

בקבוצה מנסים לשמור על עמימות סביב מצבו של קינסי, אבל גם בלי שיודו בכך, זה נראה כאילו קינסי עצמו, על אף חוסר המזל שלו, עם פציעות בגב, בקרסול ובעין, כולל אצבע נוספת שחטף באימון אתמול הישר לעינו השנייה - שמר את עצמו לשבוע הגביע. יהיה מעניין לראות אם עדיין נשאר בו עוד קצת משחקן ההגנה היוצא מן הכלל שהכרנו מהעונה שעברה, ואם הוא יוכל לתת פייט לרייס ג'וניור.

באימון המסכם של האלופה בארנה נרשמה תכונה מיוחדת בקרב השחקנים. "גם אחרי כל כך הרבה שנים, ברור שאני מתרגש", הודה ליאור אליהו, "זה משחק מוזר עם קהלים מעורבים וזה הופך את הכל למיוחד. יש כאן תואר שמונח על הכף והמשחק נגד חולון יהיה מאוד מאוד קשה. זו קבוצה עיקשת וקשה שהשנה אפילו יותר טובה משנים קודמות, עם שחקנים מצוינים וספסל עמוק וזה הופך אותה לאחת היריבות הכי קשות שיכולנו לקבל, אנחנו צופים קרב קשה".

ג'רום דייסון, שנמצא בכושר נהדר לאחרונה, הוסיף: "אני נרגש מאוד, זה משהו שהתכוננו אליו וחיכינו לו, במיוחד אחרי שבעונה שעברה זה לא הלך לנו. אנחנו צריכים לשחק כקבוצה ולשחק את המשחק שלנו. אם לא נציג את ההגנה שלנו זה יהיה משחק בקצב קליעה גבוה כמו שחולון רוצה, וזה אחד המפתחות - להציג הגנה אגרסיבית ולא לאפשר סלים קלים. באופן אישי אני יכול להופיע באותה רמה כמו לאחרונה, אבל מבחינתי זה יכול להיות כל שחקן אחר אצלנו. אני אעשה את הטוב ביותר שלי".