שחקני חולון השתחוו לרייס. גיא פניני: "אני מרגיש סגול"

3,000 אוהדים הגיעו לפארק פרס כדי לחגוג גביע שני בהיסטוריה. דן שמיר, הרוש וקולמן הונפו על הכתפיים. הפורוורד: "במכבי תל אביב תמיד מצפים לזכות, פה זו שמחה אמיתית"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.02.18 - 07:00
תחילת כתבה

את המסיבה הזאת יהיה קשה מאוד להפסיק. הפועל חולון זכתה בגביע המדינה השני בתולדותיה ובתואר ראשון מאז 2009. 3,000 אוהדים סגולים, השחקנים וכל אנשי המועדון הגיעו לפארק פרס, ופצחו בחגיגות עם הגביע הנוצץ, שנמשכו אל תוך הלילה.

ביציאה מהיכל מנורה, דן שמיר הונף על הכתפיים של האוהדים, כשגם שלומי הרוש וחנן קולמן זכו לכבוד מיוחד. גיבור הערב, גלן רייס ג'וניור הציג לראווה את תואר ה-MVP שמהווה חותמת סופית על הערב האדיר שעבר עליו.

בעלי הפועל חולון, שלמה אייזיק: "מרגיש נפלא. תחושה מיוחדת. חוויתי כמה דברים בחיים, אבל מה שהרגשנו השבוע מאוד מיוחד. הייתי על סף אובדן חושים, ראיתי את הכדור נכנס לסל ואנחנו מנצחים".

אוטובוס שחקני חולון הגיע לפארק פרס ושם חיכו לו 3,000 אוהדים שצבעו את העיר בסגול. הרוש הניף את הגביע פעם נוספת, רייס זכה לשיר העידוד שלו וחבריו לקבוצה השתחוו לו. הקהל הסגול שר: "פניני ז*** את מכבי" ובתגובה גיא פניני עצמו מחא כפיים.

צפו בשחקני חולון משתחווים לרייס>>>

"מרגיש סגול מתחילת העונה, מהרגע הראשון הקהל המדהים הזה והמערכת קיבלו אותי בחיבוק ענק", אמר פניני בהתרגשות. "כל כך מגיע למועדון הזה. המון משאבים משקיעים פה. אני כל כך אוהב את המועדון הזה".

פניני המשיך: "זה משהו חדש בשבילי, זה מועדון חדש. בדרך כלל במכבי ת"א אתה מצפה לגביע, זה הדבר ההגיוני שיקרה, פה באנו כאנדרדוג וזה שונה. יש פה שמחה גדולה, גם במכבי ת"א הייתה שמחה גדולה אבל פה תשע שנים לא ראו תואר, והשמחה היא כל כך מהלב וכל כך אמיתית. זה כיף".

"זה היה כיף כי זה גמר, וזה נגד מכבי ת"א, כמובן שאתה רוצה לזכות בתואר ולנצח את הקבוצה הכי טובה. ומכבי כנראה הכי טובה בארץ, אבל היום הוכחנו במשחק אחד אנחנו יכולים לעשות הכל. וזה כיף לנצח את הקבוצה הכי טובה בדרך לתואר", הוסיף פורוורד חולון.

פניני החמיא כמובן לכוכב הערב, רייס: "תופעה אמיתית, ראיתי הכל בקריירה שלי, אבל שחקן עם יכולות כאלה לא ראיתי, אני מקווה בשבילו שימשיך בדרך הנכונה, כי הוא יכול להגיע הכי רחוק שאפשר".

צפו בפניני חוגג עם הקהל>>>

תמיר בלאט, שהגיע בתחילת העונה מהפועל ת"א, לא חלם שייקח תואר כל כך מהר: "מדהים, כל השנים ראיתי את אבא שלי זוכה בתארים ועכשיו אני חלק מזה וזה הרגשה מדהימה. הוא דיבר איתי, היה ממש שמח עבורי. אני מנסה להנות מכל רגע עם החברים שלי, זו הרגשה שקשה לתאר. יש לי חיבור מדהים עם הקהל".

לקראת סיום החגיגות הוסיף הרוש: "האמת שחיבקתי את הגביע עד עכשיו, בכל זאת זה גביע ראשון, מתרגשים מאד. צריך לראות בעיניים מה הולך פה. לראות את הקהל הזה. זה הרגע הכי שמח בקריירה שלי. התואר היחידי שלי, זה מטורף לגמרי".