האיגוד הודיע: גמר גביע המדינה בכדורסל נדחה

אחרי הלילה הקשה שעבר על תושבי הדרום והמרכז, הבשורה המרה הגיעה: המשחק בין מכבי ת"א למכבי ראשל"צ לא ישוחק כמתוכנן. כספי הכרטיסים יוחזרו לרוכשים במקרה הצורך, כאשר המטרה - שהאולם יהיה מלא לחלוטין. גם שני משחקי ליגה נדחו בעקבות ההסלמה

עמרי מנהיים ורועי כהן  12.05.21 - 09:29
תחילת כתבה

הספורט הישראלי ממשיך לעמוד מלכת בצל מתקפת הטילים על ישראל. אחרי הלילה הקשה שעבר על תושבי הדרום והמרכז, באיגוד הכדורסל הודיעו הבוקר (רביעי) סופית: גמר גביע המדינה בין מכבי ת"א למכבי ראשל"צ, שהיה אמור להתקיים בחמישי, נדחה למועד לא ידוע.

לצד זאת, במנהלת הליגה בישרו שהמשחק בין גלבוע/גליל להפועל חולון, שהיה מיועד להיערך הערב, נדחה לחמישי על אף שהיה אמור להיות משוחק בגן נר. כמו כן, המפגש בין הפועל חיפה להפועל ירושלים לא יתקיים הערב ונדחה ולמועד לא ידוע. לאחר מכן, המפגש בין הפועל תל אביב לעירוני נס ציונה גם נדחה.

מאיגוד הכדורסל נמסר: "כזכור, משחק הגמר היה אמור להתקיים בחודש פברואר - אבל האיגוד החליט לדחות אותו, אז בשל משבר הקורונה, כדי לאפשר לקהל אוהדי הקבוצות ואוהדי הכדורסל בכלל לצפות במשחקים. גם כעת זו המטרה, לערוך את המשחק כשניתן יהיה לקיים אותו מול אולם מלא בחולון".

באשר לכרטיסים שנמכרו, הבהירו באיגוד הכדורסל: "הכרטיסים שנמכרו למשחק הדחוי תקפים למועד החדש שייקבע ומי שלא יוכל להגיע במועד החדש, יקבל החזר כספי מלא לכספו. האיגוד משתתף בצערן של המשפחות שיקיריהן נהרגו במתקפת הטרור של חמאס ומאחל החלמה מהירה לפצועים".

לצד זאת, גם מנהלת הליגה עושה צעדים כדי להבטיח את ביטחון השחקנים וכל העוסקים במלאכה. אחד הצעדים, כאמור, הוא דחיית המשחק בין גלבוע לחולון על אף שהוא משוחק באולם המרוחק בגן נר. הסיבה לכך, כמובן, זה היממה הקשה שעברה שחקני חולון - שהחלה עם הפגיעה הישירה באוטובוס בעיר אמש, ונמשכה עם מטח כבד באמצע הלילה.