שגיא מוקי: "מולאי בשבילי הוא כמו כל ספורטאי אחר"

הג'ודאי הישראלי דיבר על החזרה לפעילות, המדליה בדוחא וחברו האיראני

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  12.01.21 - 20:17
תחילת כתבה

שגיא מוקי חזר לעניינים. הג'ודאי הישראלי זכה היום (שלישי) במדליית הארד בטורניר המאסטרס החשוב בדוחא, ולמעשה רשם הישג די מרשים ביחס לעובדה כי הוא לא התחרה 11 חודשים, מאז פברואר 2020. זו הייתה התחלה מצוינת בשבילו בחזרה להכנות לקראת המשחקים האולימפיים בטוקיו.

"לאחר יום ארוך ומתיש אני מצליח לסיים עם מדליית הארד בטורניר המאסטרס היוקרתי", אמר אלוף העולם המכהן. "טיסה ראשונה, תחרות ראשונה לאחר כמעט שנה בלי תחרויות - גם בגלל הקורונה וגם בגלל הפציעה שהשביתה אותי לחודשיים. פספסתי את אליפות אירופה, את מחנה האימונים בטורקיה ואת גרנד סלאם בודפשט, אבל הצלחתי לחזור עם מדליית הארד בטורניר הקשה הזה".

"אני חודש וקצת באימונים מאז החזרה מהפציעה. אני מאוד גאה בעצמי על הלחימה הלא מתפשרת, אמשיך להילחם כמה שיותר ולהתאמן מאוד חזק, כי המטרה הסופית והיעד הסופי זה האולימפיאדה. נחזור לארץ ונעבוד על מה שצריך. אני רוצה להגיד תודה לכל הצוות האדיר שהיה איתי שם. אני באמת גאה בהם שעטפו אותי בצורה כל כך רחבה, בראשותו של אורן סמדג'ה המאמן הלאומי. אני גאה לייצג את המדינה שלי, אוהב אתכם מאוד".

מוקי גם רצה להוסיף מילה קטנה לגבי חברו הטוב האיראני, סעיד מולאי: "אני יודע שחיכיתם מאוד לקרב הזה, הרבה שואלים אותי על הקרב עם סעיד מולאי. אני באופן אישי מאוד אוהב אותו ומעריך אותו. ההסתכלות שלי היא קצת שונה, בשבילי הוא ספורטאי כמו כל ספורטאי בסבב. הרבה שואלים אותי אם חיכיתי לקרב הזה, אבל הפעם זה לא יצא. אולי בתחרות הבאה. אני מתמקד מקרב לקרב ומספורטאי לספורטאי. כשדיברו על זה שאנחנו יכולים להיפגש בחצי הגמר, זה לא היה לנגד עיני".