הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלי טביב מפחד מאוהדי בית"ר. הם מנהלים את המועדון

פרימו עצבני: שחקני בית"ר הם אוסף של מפונקים, חלשים על כר הדשא ומלשינים טובים מחדר ההלבשה. אלי טביב בא כדי לעשות כסף ועכשיו יחפש מאמן שימלא את טדי מול מכבי תל אביב.

משה פרימו
משה פרימו  03.12.13 - 12:23
טביב מפחד מאוהדי בית"ר?
טביב מפחד מאוהדי בית"ר?
תחילת כתבה

זה רק היה עניין של זמן עד שאלי טביב יפטר את אלי כהן ואין לזה שום קשר לתוצאות שהשיג מאמן בית"ר ירושלים מתחילת העונה, שום קשר לפיטורי חיים רביבו, שום כלום. אלי טביב מפחד מאוהדי בית"ר ירושלים. הוא לא רוצה להתעסק איתם, חושש להתעמת איתם וחי רק על פי מוצא הפה שלהם. אם רק לפני תשעה ימים אמר הבעלים לשחקניו כי רק הם האשמים ולא המאמן, אז מה קרה בתשעת הימים האלו? פתאום הכל השתנה?

בסביבתו של אלי טביב מספרים כי פיטוריו של אלי כהן נובעים מכך שהשחקנים לא מרוצים מהמאמן. אפשר בכלל לתפוס את זה? איפה נשמע ששחקנים אומרים לבעלים שהם לא מרוצים מהמאמן כשהם מתחילת העונה משחקים כמו קבוצה מהלאומית. השחקנים בארץ הם נמושות ותמיד כשיש להם בעיות על המגרש הם מפנים את האצבע המאשימה למאמן כי הוא אחד וקל לפטר אותו. שחקני בית"ר בקושי מחברים שני פסים ביחד, אבל הם תמיד בסדר, הם לעולם לא אשמים.

אלי טביב בא לבית"ר כשהסיבה העיקרית שלו היא לעשות כסף. חשוב לו יותר מכל  שביום ראשון הקרוב האיצטדיון יהיה מלא והוא הבין שעם השנאה כלפי אלי כהן, רצף ההפסדים וכמו שהקבוצה נראית הוא לא ימלא את טדי. כעת, אם יחתים את דרור קשטן למשל, יגיעו לטדי 32 אלף צופים שבמשחק אחד יכסו את החוזה הגדול של קשטן או מאמן אחר כמובן.

אלי טביב שוב מתגלה כבעלים מאוד בעייתי, שמייצר מהומות ובלגן בקבוצות שלו. הוא בעייתי בצורת הניהול וזה קרה בכפר סבא, בהפועל ת"א, ששם האוהדים סילקו אותו, וכעת זה נמשך בבית"ר.
טביב מבין שבשביל לרצות את הקהל הוא חייב לזרום איתו, ואיך שהוא רואה זאת אין דרך אחרת מאשר להיות בראש אחד עם הקהל של טדי.

היום קבלתי חותמת שהאוהדים הם שמנהלים באמת את המועדון ואל תתפלאו אם האוהדים יקללו בקרוב את אחד השחקנים שהם לא סובלים בשני המשחקים הקרובים וטביב או מי מנציגיו ידאגו לשחרר אותו בינואר. עד היום לא היה אף גבר שיצא מולם. היחיד שעשה זאת היה איציק קורנפיין ולכן הוא בתביעה משפטית מול אלי טביב.

לדעתי לטביב יש ברירה אחת: המאמן הבא צריך להיות אחד מהשניים, דרור קשטן או רוני לוי. שחקני בית"ר הם אוסף של מפונקים, חלשים מאוד על הדשא ומלשינים מחדר ההלבשה. רק קשטן או רוני לוי לא סופרים אף אחד ויעשו סדר. אבל טביב יודע שלשניהם דרישות כספיות והם ירצו להחליף חלק לא מבוטל מהסגל בינואר והוא ישמח להשאיר את היד בכיס. לכן אל תתפלאו אם יהיה זה בסוף דוד אמסלם עם עוד מאמן צעיר כמו ז'אן טלסניקוב שיובילו את המועדון השוקע מירושלים.