משטרת ברזיל תסגור את תיק האונס של ניימאר

זאת בגלל מחסור בראיות. ההחלטה הסופית תתקבל בעוד 15 ימים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.07.19 - 06:45

תגיות: ניימארפ.ס.ז'

תחילת כתבה

הוא עדיין לא יודע באיזו קבוצה ישחק בעונה הקרובה, אבל ניימאר נפטר לפחות מכאב ראש אחד. המשטרה בברזיל החליטה לסגור את תיק האונס שהוגש נגד כוכב פאריס סן ז'רמן בגלל מחסור בראיות - כך נמסר ממשרד התובע הכללי בסאו פאולו.

יש לציין שעדיין לא מדובר בחותמת רשמית. המלצת המשטרה תישלח לתובעים ולאחר מכן הם יקבלו 15 ימים על מנת לבחון את התיק וההתקדמות שנעשתה בו, כשההחלטה הסופית תתקבל על ידי שופט. למרות זאת, סביר להניח שהסיפור יסגר בקרוב אלא אם לא תהיה התפתחות חדשה בנושא.

כזכור, שבועיים לפני שהקופה אמריקה יצא לדרך, הגיעה תלונה מאישה ברזילאית על כך שניימאר אנס אותה. לטענתה, הכוכב, שהזמין אותה לפגישה לאחר ששוחחו ברשתות החברתיות, הגיע אליה שיכור ובשלב מסוים הפך לאלים ותקף אותה. בבדיקות רפואיות שביצעה המתלוננת מספר ימים לאחר המקרה התגלה שהיא סובלת מתסמיני פוסט טראומה חבלות באיזור הישבן והרגליים, כאבים, ירידה במשקל, לחץ ובעיות בקיבה, אבל מאז לא חלה התקדמות בתיק שמאשרת התעללות מינית.

בכל מקרה, על ניימאר עבר קיץ לא פשוט, עם או בלי התלונה שהוגשה נגדו. שבוע לפני הקופה אמריקה הביתי הוא נפצע וצפה מהיציע בחבריו מניפים את הגביע הנכסף, כשבמקביל ברצלונה, שנחשבת למועמדת העיקרית לקלוט את הכוכב שרוצה לעזוב את פ.ס.ז', עדיין לא עשתה צעד רציני על מנת לעשות זאת.