"עובדים על חוזה חדש עם ניימאר ואמבפה"

לאונרדו אישר: "זמנים קשים לפ.ס.ז'". מו"מ גם עם די מריה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.20 - 12:24
תחילת כתבה

על רקע הדיווחים על עתידם המעורפל של ניימאר וקיליאן אמבפה בפאריס סן ז'רמן, המנהל המקצועי לאונרדו קיים היום (שלישי) סשן שאלות ותשובות וענה בין היתר על השאלה הגדולה: האם הכוכבים יישאר במועדון? הברזילאי אישר: "התחלנו במו"מ להארכת החוזה עם ניימאר, אמבפה ודי מריה. צריך לזכור שפ.ס.ז' סובלת מהפסדים כספיים השנה, אלה זמנים קשים וזה לא קל. אבל אנחנו בקשר ישיר עם אמבפה וניימאר".

עוד קודם, עלו דיווחים בנושא. אחרי שקושר לא מעט לברצלונה במהלך השנתיים האחרונות, נראה שעתידו של ניימאר עשוי לקבל תפנית. לפי כלי התקשורת בצרפת ובספרד, הכוכב הברזילאי של פאריס סן ז'רמן הודיע לסגנית אלופת אירופה על כוונתו לחדש את חוזהו במועדון.

חוזהו הנוכחי של ניימאר אומנם יסתיים בקיץ 2022, אך הוא אינו מעוניין לחכות יותר כדי להבהיר את רצונו למועדון, זאת בניגוד לחברו בהתקפה, קיליאן אמבפה, שברחבי היבשת (בדגש על מדריד) מצפים בקוצר רוח למוצא פיו. לפי "אס", אחרי שראה את הזכייה בליגת האלופות חומקת ממנו בקיץ האחרון, בהפסד 1:0 לבאיירן מינכן, הברזילאי רוצה לקחת את קבוצתו צעד אחד קדימה ולהניף את הגביע עם האוזניים הגדולות, עם זאת, הוא מציב לה מספר תנאים.

ניימאר אומנם מעוניין להבטיח את עתידו בבירת צרפת, אך לא בכל מחיר ולפי "טלפוט", הוא מתנה זאת בכך שהמועדון יתחזק. אך לא די בכך, אלא גם ששחני החיזוק של פ.ס.ז' יהיו כאלה שמוצאים חן בעיניו, ועל פי הדיווח, הכוכב אף שוחח עם המנהל המקצועי לאונרדו, וייעץ לו בנוגע למספר שחקנים שיתאימו לסגנון המשחק.

לצד הדרישות המקצועיות, לניימאר יש גם דרישות כספיות, בראשן שהמשכורת שלו לא תיפגע בעקבות משבר הקורונה. המשמעות היא שמספר 10 ימשיך להרוויח שכר שנתי של 30 מיליון יורו לפחות. כעת, נותר לראות אם הבעלים הקטארים של אלופת צרפת ייעתרו לדרישותיו הגבוהות של הכוכב, או שצפויים לנו עוד חודשים ארוכים של דיווחים ושמועות בנוגע לעתידו.