"מי שציפה לניסים, שישוב לקרוא כתבי קודש"

פוצ'טינו זכה לגיבוי בתקשורת הצרפתית אחרי ה-1:1 של פ.ס.ז' מול סנט אטיין. המאמן: "אני מאוכזב, יש הרבה דברים לשפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.01.21 - 10:18
תחילת כתבה

אכזבה בשורות פ.ס.ז' אחרי ה-1:1 נגד סנט אטיין במשחק הבכורה של מאוריסיו פוצ'טינו על הקווים. המאמן, שירש את מקומו של תומאס טוכל, ציפה לפתיחה טובה יותר של חניכיו וראה את קבוצתו מתרחקת שלוש נקודות מליון שבמקום הראשון.

"זו רק ההתחלה. הגעתי לפני שלושה ימים ואני מרוצה מהגישה של השחקנים", אמר פוצ'טינו לאחר משחק הבכורה, וסייג: "אנחנו מאוכזבים, כי רצינו לנצח". לקראת המפגש עם ברסט בשבת אמר: "יש המון דברים לשפר. התקפית, הגנתית, כשאנחנו בלי הכדור ולהימנע מהתקפות מתפרצות".

בינתיים, התקשורת הצרפתית מעניקה למאמנה החדש של האלופה זמן חסד. ב"לה פריזיאן" צוין כי הארגנטיני היה "רגוע, למרות הופעה חסרת מעוף של החניכים שלו". עוד הוסיפו באתר כי "מי שציפה לניסים, שיחזור לקרוא כתבי קודש. חבורת שחקנים, גם אם היא מוכשרת כמו פ.ס.ז', לא הופכת לקבוצה בנקישת אצבע". ב"לאקיפ" הצטרפו לרוח הסבלנית: "הבכורה של פוצ'טינו חשפה כמה עבודה יש לארגנטיני כדי לבנות את פ.ס.ז' ברוחו".

התיקו מול סנט אטיין הציב את פ.ס.ז' במקום השני בליגה הצרפתית, מרחק שלוש נקודות מהמוליכה ליון ובשוויון נקודות עם ליל שבמקום השלישי בגלל הפרש שערים נחות. פריז, שחסרה שחקנים מרכזיים רבים כמו ניימאר, מאורו איקרדי, פרסנל קימפמבה ולאנדרו פארדס, השוותה משער של מויזה קן (22), שלוש דקות אחרי שער היתרון של רומן המומה.