הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימן ארבע: 0:4 למונאקו אצל סנט. אטיין

קובאץ' רחוק 4 נקודות מהפסגה. ספרד: 0:2 לבטיס על לבאנטה. איטליה: 1:2 לגנואה אצל פארמה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.03.21 - 00:11
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

אחרי שנים קשות, נראה שמונאקו שוב כאן ובגדול. הקבוצה מהנסיכות השיגה 0:4 מוחץ על סנט אטיין ונשארה חזק במאבק על האליפות כשהיא נמצאת במקום הרביעי ורחוקה ארבע נקודות בלבד מליל שנמצאת בפסגה. האם היא יכולה לעשות את הבלתי ייאמן?

החגיגה של מונאקו החלה כבר בדקה ה-12. סטבן יובטיץ' שלח פנדל לקורה אחרי נגיעת יד של מתייה דבושי ברחבה, ובהמשך המהלך תיקן עם שער מבישול של אורלייה צ'ואמני. בדקה ה-55 הקשר גם הבקיע שער משלו אחרי שקיבל כדור מאלכסנדר גולובין והבקיע מקרוב.

תשע דקות עברו וסופיאן דיופ כבר עשה 0:3 לאחר שחילץ כדור ודהר לבדו כל הדרך לשער. את תוצאת המשחק קבע דיאטה בדקה ה-76 מבישול של ססק פברגאס הוותיק.

הליגה הספרדית: 0:2 לבטיס על לבאנטה
האנדלוסים נאבקים על כרטיס לאירופה ועם הניצחון הזה הם פתחו פער זמני של חמש נקודות מוויאריאל שנמצאת במקום השביעי. הם עשו זאת באמצעות בליץ של שני שערים בחמש דקות של נביל פקיר (70) וחואנמי (75) וגם היו קרובים לעקוץ בשתי התקפות מתפרצות לקראת סיום המשחק.

ליגה איטלקית: 1:2 לגנואה אצל פארמה
הג'אלובלו מסובכים בתחתית ונראים בדרך הבטוחה לליגה השנייה זאת. הם הובילו כבר בדקה ה-16 משער של גרציאנו פלה מבישול של יוראי קוצ'קה, אבל ג'אנלוקה סקמאצה, שעלה מהספסל השלים צמד (50, 69) והחריף את מצבם.