הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אמבפה הודיע לפוצ'טינו: אני לא ממשיך"

דיווח בספרד: הצרפתי יעזוב את פ.ס.ז' בתום העונה הנוכחית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.07.21 - 01:30
תחילת כתבה

כנראה שהסאגה המרתקת שתלווה את הכדורגל האירופי והעולמי נוגעת לעתידו של קיליאן אמבפה. מי שהיה "נער הזהב" במונאקו, ולאחר מכן הפך גם לגיבור ההווה במדי פאריס סאן ז'רמן מסיים את חוזהו אצל האימפריה הצרפתית בסוף השנה - והשאלה היכן ישחק בעונה הבאה עדיין עומדת בפתח.

שלל ספקולציות כבר עפו באוויר, וה"מארקה" הספרדי הוסיף את שלו. בדיווח שהתפרסם אתמול (שישי), נטען כי אמבפה שוחח עם מאוריסיו פוצ'טינו, מאמן פ.ס.ז' (שהאריך זה עתה את חוזהו), והודיע לו כי הוא לא ימשיך מעבר לעונה הנוכחית, דהיינו ביוני 2022 ההתקשרות בין הצדדים תסתיים.

מי שנמצאת כמועמדת המרכזית לקלוט את אמבפה היא, כמובן, ריאל מדריד. הבלאנקוס ממתינים לנקודה שבה משא ומתן יוכל להתחיל, ומעוניינים לצרף אותו כבר הקיץ (למרות ההצהרות של הנשיא פלורנטינו פרס ש"לא תהיינה עוד החתמות", מעבר לזו של דויד אלאבה שהוצג רשמית השבוע). שמו של אמבפה נקשר עם שמה של ריאל לא פעם בשנים האחרונות, ומאוד ייתכן שזו תהיה הקבוצה הבאה בה ישחק.

בכל מקרה, פאריס לא מתכוונת לוותר - ומתכוונת בקרוב להגיש הצעה לאמבפה, כדי לחזק את מעמדו אצל סגנית אלופת צרפת, שביצעה ארבע החתמות משמעותיות הקיץ: סרחיו ראמוס, ג'ורג'יניו ויינאלדום, אשרף חכימי - ושוער אלופת אירופה איטליה, ג'אנלואיג'י דונארומה.