הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסי מבודד באגף, פ.ס.ז' שייכת לאמבפה"

שחקן העבר הצרפתי, תייר הנרי, על היכולת הפושרת של הארגנטינאי: "אם זה היה תלוי בי, הייתי מעדיף להציב אותו במרכז ולאפשר לו לשחקן באופן חופשי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.21 - 18:23

לא כך ציפה ליאו מסי להתחיל את הקדנציה שלו בפריז. השחקן שעבר בקיץ האחרון לעיר האורות במעבר שהרעיד את הכדורגל העולמי, טרם מצא את הרשת ואף לא סיפק בישול אחד בארבעה משחקי ליגה בפ.ס.ז'. עבור הארגנטינאי, מדובר בנתונים בלתי נתפסים.

שחקן העבר הצרפתי ומי ששיתף פעולה עם מסי בברצלונה, תיירי הנרי, ניתח את המצב אחרי ה-0:0 נגד מארסיי: "אני לא אגיד שליאו עצוב, אבל הוא נראה מבודד באגף. אם הוא ישחק במרכז, הוא יצליח לתת את הטון ולקבוע את הקצב של המשחק. אם זה היה תלוי בי, הייתי מעדיף להציב אותו במרכז ולאפשר לו לשחקן באופן חופשי, ולהתנייד ממקום למקום על המגרש בהתאם לאינסטינקטים שלו. בצד ימין קשה לו לעשות את ההבדל, והוא מתקשה".

עוד הוסיף החלוץ האגדי: "פ.ס.ז' חייבת למצוא שיטה שתעזור לשלישייה שלה לשחק ביחד. נכון לעכשיו, נראה שכל הכדורים הולכים ישירות לאמבפה, זאת הקבוצה שלו. לא קל להוציא מקסימום כישרון מכל כך הרבה כוכבים. הרבה פעמים, ריבוי של שחקני גדולים יכול ליצור בעיות. אפילו אם פ.ס.ז' תזכה בליגת האלופות, יהיה מי שיגיד שזה כישלון".

נראה שגם הנתונים מגבים את הטענות של הנרי. בעוד מסי כאמור עם אפס שערים ואפס בישולים בליגה, ניימאר תרם שער אחד בלבד, וקיליאן אמבפה כבר עם חמישה שערים וארבעה בישולים העונה, ונראה עד כה כשחקן הכי מסוכן והמוציא לפועל העיקרי של מוליכת הליגה הצרפתית.