הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלאבה: "ישראל איכותית, אבל מאמין בעצמנו"

כוכב אוסטריה לפני ישראל. המאמן פודה: "דייויד ישחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.09.21 - 17:15

אחרי פתיחת קמפיין בינונית ביחס לציפיות שלה, נבחרת אוסטריה תנסה להמשיך במומנטום עם ניצחון שני ברצף כשתתארח בישראל - ולמעשה אם תצבור שלוש נקודות תטפס למקום השני בבית 6 על חשבונה של החבורה בכחול-לבן. בכל אופן, פרנקו פודה יצטרך להסתדר ללא מספר שחקני מפתח - מרסל זביצר, סאשה קלאדזיץ', קסאבר שלאגר ושטפן ליינר הפצועים, בעוד מרטין הינטרגר ייעדר בעקבות כרטיסים צהובים.

"אנחנו מכירים את היריבה", אמר פודה. "זהבי, דאבור וסולומון הם שחקנים מאוד חזקים. חייבים להתרכז בהגנה. זו יריבה שמשנה מערכים, לפעמים עם חלוצים טבעיים ולפעמים עם סולומון. נצפה בעוד וידאו של ישראל".

לגבי הסגל שלו, אמר: "כרגע נראה כי כולם כשירים, אחרי האימון נראה מי יהיה מוכן לפתוח. דייויד ישחק מחר. זביצר? בהמשך הערב נדע אם הוא יגיע למשחק ביום שלישי נגד סקוטלנד". לאחר מכן הוא נשאל לגבי ההצהרה של רוטנשטיינר, שאמר מוקדם יותר כי הוא מכיר את פודה ולא יכול להיות מופתע ממנו: "זה נכון שהוא מכיר את הנבחרת טוב מאוד, אבל אני עדיין יכול לעשות דברים שהוא לא בדיוק יידע".

על זהבי ודאבור: "נכון שהם הכוכבים, אבל הם לא לבד. חשוב שנתרכז בעצמנו. הבסיס לניצחון הוא הגנה ומשם ממשיכים הלאה להתקפה".

גם דייויד אלאבה היה במסע"ת ואמר: "מרגיש טוב, החלטנו לא לקחת סיכון במשחק מול מולדובה, ולכן נכנסתי כמחליף. מחר חייבים להביא 100%, ישראל מאוד מסוכנת בהתקפה וחייבים להיות מרוכזים כל הזמן. לא הייתי במשחק הקודם, הגענו לפה לנצח בניגוד לפעם שעברה. ישראל איכותית, כולנו מכירים אותה, אבל אני מאמין בנבחרת שלנו. אנחנו תמיד מנסים לנצח".