הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ערן זהבי הוא הסיוט של נבחרת אוסטריה"

בתקשורת העולמית סיכמו עוד הצגה של החלוץ: "שוב הצטיין"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.21 - 01:58

ערן זהבי כבר מזמן לא שם דבר רק בישראל. הכוכב של הנבחרת חגג צמד אמש (שבת) ב-2:5 המפואר על אוסטריה, והתקרב בצעדי ענק לשיא המיתולוגי של מוטל'ה שפיגלר, שמחזיק ב-32 שערים רשמיים במדי הכחולים-לבנים. זהבי, שהבקיע כבר שישה שערים במוקדמות המונדיאל (שני באירופה אחרי אלכסנדר מיטרוביץ' שכבש שבעה), שוב תפס את העין של עולם הכדורגל.

"זהבי הוא הסיוט של נבחרת אוסטריה", נכתב בכותרת של "Kronen Zeitung" האוסטרי. "זהבי יופיע בסיוטים של פרנקו פודה, הוא הבקיע שישה שערים בשלושה משחקים נגדנו". בפולין נאמר: "לפני חמש שנים כשהוא היה בן 29 היו לזהבי רק שישה שערים בנבחרת, היום הוא עם 31 והוא רחוק שער אחד משיא הכיבושים של ישראל בכל הזמנים. מעניין מדוע הוא פרץ כל כך מאוחר".

גם בהולנד לא שכחו לציין את הערב הנהדר של החלוץ. חשבון הטוויטר של פ.ס.וו איינדהובן הקדיש לו פוסט, ובאתר "ED" כתבו: "לא רק קודי גאקפו כבש הערב (במדי הולנד), אלא גם זהבי שהיה מצוין בפעם השנייה השבוע. הישראלי חגג צמד מול אוסטריה". ריק אלפרינק שמסקר את פ.ס.וו הוסיף: "זהבי הבקיע את שערו ה-25 ב-26 ההופעות האחרונות שלו במדי נבחרת ישראל. החלוץ בדרך לשבור את כל שיאי הכיבושים במדינה שלו".