הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפסד אחד יותר מדי: סנול גונס פוטר

לאחר התבוסה 6:1 להולנד, ההתאחדות החליטה על פרידה מהמאמן

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.09.21 - 16:22
תחילת כתבה

(בווידאו: התבוסה של טורקיה מול הולנד)

זה היה באוויר זמן מה. לאחר ההופעה המאכזבת ביורו האחרון, ובעקבות התבוסה המשפילה 6:1 נגד הולנד ביום שלישי, בהתאחדות הטורקית החליטו שחייב לבוא שינוי, בשביל לשמור על סיכוי ההעפלה למונדיאל 2022. הבוקר (שישי) יצאה ההודעה על סיום תפקידו של סנול גונש בתור מאמן הנבחרת, בהחלטה הדדית שהתקבלה בין הצדדים.

"אחרי שיחות שניהלנו עם מאמן הנבחרת, סנול גונש, הגענו להחלטה משותפת על סיום תפקידו", נכתב בהצהרה לקונית מטעם התאחדות הכדורגל הטורקית. גונש (68) שהוחזר לתפקיד לפני כשנתיים וחצי, במרץ 2019, מונה בתור מאמן עם עבר מאוד מרשים בשורות הנבחרת, כשבקדנציה הקודמת שלו הוביל את הנבחרת למקום השלישי במונדיאל 2002 בדרום קוריאה וביפן.

על אף שהצליח להעפיל עם הנבחרת ליורו 2020, הדרך לשם לא הייתה מרשימה בלשון המעטה, גונש וחניכיו  משיגים ניצחון בודד בקמפיין ליגת אומות, המאמן הותיק ספג ביקורת רבה על היכולת החלשה שהציגה נבחרתו על הדשא, והיורו היה המשך ישיר לתצוגות הקודמות שלהם,. גונש ונבחרותו הפסידו בכל שלושת המשחקים בשלב הבתים, והם כבשו שער זכות בודד 

כעת, לאחר ההפסד 6:1 להולנד, טורקיה מוצאת את עצמה במקום השלישי בבית ז'. גונש לקח אחריות על תצוגת הנפל של נבחרתו מול האורנג', והודיע בתום המשחק שהוא שוקל את המשך עתידו כמאמן הנבחרת. כעת לא ידוע על מאמן חדש שנמצא על הכוונת של הטורקים,  שצפויים לפגוש בחודש הבא את היריבה הישירה שלה לכרטיס עלייה למונדיאל, נורווגיה.