תודה חאמס: באיירן הדליפה את עזיבת הקשר?

בחשבון הטוויטר של הבווארים פורסמה תמונה שרמזה על פרידה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.19 - 12:45
תחילת כתבה

הדיווחים על כך שבאיירן מינכן לא תממש את אופציית הרכישה הולכים וגוברים, ורמז עבה לכך התקבל מחשבון הטוויטר האמריקאי של המועדון הבווארי.

אחרי ה-2:3 הדרמטי על ורדר ברמן שהעלה את באיירן מינכן לגמר הגביע הגרמני, פורסם ציוץ על המשחק בטוויטר הרשמי עם תמונה של הגביע לצד שתי פיצות, כשברקע ניתן להבחין בתמונה של הקשר עם הקולומביאני לצד הכיתוב: "תודה חאמס!". במועדון אגב, לא הגיבו לאוהדים חדי העין ששאלו לפשר התמונה, דבר שרק הגביר את הספקולציות.

עם זאת, אולי כדי להרגיע את הרוחות, פורסם בהמשך ציוץ לגבי טורניר אאודי בארצות הברית בו באיירן תיקח חלק בקיץ הקרוב, ובו הקולומביאני בן ה-26 מופיע לצד רוברט לבנדובסקי ומנואל נוייר, מה שעשוי לסתור את השמועות.

חאמס הצטרף לבאיירן מינכן בקיץ 2017 בהשאלה לשנתיים מריאל מדריד, כשלבווארים ניתנה אופציה לרכוש אותו בסופן תמורת 42 מיליון יורו. עם זאת, סדרת פציעות ויכולת לא משכנעת של הקשרככל הנראה יגרמו לאלופת גרמניה לוותר עליו.

הקולומביאני צפוי לחזור בקיץ לבירת ספרד והוא לא צפוי להישאר גם בה, מאחר שזינדין זידאן לא בונה עליו. על פי דיווחים באיטליה, סוכנו של השחקן ז'ורז'ה מנדש, שמייצג גם את כריסטיאנו רונאלדו וז'ואאו קאנסלו, עשוי לפעול כדי לצרפו ליובנטוס בקיץ.