הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קובאץ': מעבר ניימאר יקרב אלינו את דמבלה

מאמן באיירן מחכה שבארסה תשחרר את הצרפתי: "זקוקים לשחקן בסגנון שלו אחרי שריברי ורובן עזבו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.07.19 - 22:04

עוסמאן דמבלה נחשב לאחת המטרות המרכזיות של באיירן מינכן בחלון ההעברות של הקיץ, אבל הבווארים מבינים שכדי לשים את היד על הכישרון הצרפתי - הם צריכים לחכות שניימאר ישלים את החזרה שלו מפ.ס.ז' לברצלונה.

מאמן באיירן מינכן, ניקו קובאץ', אישר את ההתעניינות שלו בדמבלה ואמר: "אם ברצלונה תצליח להחזיר את ניימאר, זה יגדיל את הסיכויים שלנו להגיע לסיכום על העברת דמבלה. איבדנו שני שחקנים סופר מוכשרים כמו פרנק ריברי ואריין רובן, כך שאנחנו זקוקים למלא את החסר עם שחקן בסגנון של דמבלה".

"בסופו של יום, באיירן מינכן מתמודדת היום נגד מדינות ולא קבוצות", קובאץ' התייחס לסכומי הכסף האדירים שנכנסו במזרח הרחוק ובעולם הערבי. "אנחנו כבר לא נלחמים מול קבוצות, אלא מול מדינות וביליונרים. באבו דאבי, קטאר ודובאי יש הרבה יותר כסף מאשר במועדון באיירן מינכן".

קובאץ' התייחס גם לצירוף של החלוץ הצעיר והמבטיח, יאן פיטה ארפ, שהוצג במועדון מוקדם יותר היום: "הוא יכול לעזור לנו עם האיכויות שלו. הוא כבר שיחק בנבחרת, כך שאין ספק שמדובר בשחקן מוכשר. אני לא יודע כמה מהר הוא יצליח להשתלב, אבל אנחנו נחכה לו בסבלנות".

גם סגן הנשיא, קרל-הייץ רומיניגה, התייחס לשמועות בחלון ההעברות וחיזק את דבריו של קובאץ': "ההעברות יקרו באפקט דומינו, כך זה עובד באירופה. חלון ההעברות פתוח עד ה-2 בספטמבר ויש לנו זמן. אנחנו סבלניים".