"הכדורגל לא חשוב כעת, משהו צריך להיאמר"

שלושה נדבקו בקלן, אבל היתר ימשיכו להתאמן: "חוסר אחריות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.05.20 - 06:56
תחילת כתבה

בעוד בצרפת ובהולנד כבר הכריזו על סיום עונת 2019/20, בגרמניה עדיין ישנה תקווה כי ניתן יהיה לחזור לשחק - ולהשיג הכרעה ספורטיבית. גם ההודעה של קלן על כך ששלושה מאנשי המועדון אובחנו כחולים בנגיף הקורונה, לא הובילה בינתיים לשינוי מגמה מצד ראשי הבונדסליגה, ויש מי שמאוד, מאוד לא אוהב את ההתנהלות.

קלן אמנם לא חשפה רשמית מי האנשים שנדבקו בנגיף, אבל מדובר על שני שחקנים והפיזיותרפיסט. בעוד השלושה נשלחו כמובן ל-14 יום בבידוד, שאר השחקנים, באופן די מדהים, ממשיכים להתאמן כרגיל. בירגר ורסטראטה, קשרה הבלגי של הקבוצה, הוא אמנם לא אחד מהנדבקים - לפחות לא בשלב זה - אבל הוא רחוק מלהיות שבע רצון לגבי העניין.

"אני עוצר את נשימתי לקראת תוצאות הבדיקה שלי", הודה ורסטראטה והוסיף: "לא אני צריך להחליט אם הבונדסליגה תסתיים, אבל אם כל שחקן יכול היה להחליט בעילום שם - כך שהמועדון לא יוכל להאשימו - אז אני סקרן מאוד לראות מה היה קורה. כולם אומרים את אותו הדבר. הכדורגל הוא לא הדבר הכי חשוב, אני חושב שמשהו צריך להיאמר. תראו, זו לא בעיה עבורנו כשחקנים, אבל אחר כך אתה חוזר הביתה לאשתך או לחברה. החברה שלי למשל חולת לב, לאחרים יש ילדים בבית. אלה דברים חשובים הרבה יותר. בריאות, אחר כך כדורגל".

הקשר הבלגי בן ה-26 עבר לטון חריף עוד יותר נגד מעסיקיו: "אם המועדון ימשיך לפעול באותה צורה, אני חושב שאולי נכון מצד שאר קבוצות הבונדסליגה לטעון שזה לא אחראי. אנחנו לא צריכים להיות בבידוד בשלב זה, וזה די מוזר. אני אשקר אם אומר שזה לא מטריד אותי. כרגע הכדורגל לא נמצא בראש סדר העדיפויות שלי, במיוחד כשזה פתאום כל כך קרוב אליי. כבר ראיתי בעבר תמונות מטיפול נמרץ. זה מוזר מאוד שהכל ממשיך להתנהל כרגיל".