הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלאבה אאוט? "ההצעה שלנו ירדה מהשולחן"

מגן באיירן עשוי לעזוב בתום חוזהו. ריאל וליברפול עוקבות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.11.20 - 07:37
תחילת כתבה

האם אחרי 12 שנה, הגיע סוף הדרך של דויד אלאבה בבאיירן מינכן? נשיא המועדון, הרברט היינר, הודיע אמש (ראשון) כי ההצעה האחרונה שהוגשה למגן/בלם האוסטרי, ירדה מן הפרק ו"כרגע אין הצעה נוספת". המשמעות: אלא אם תהיה תפנית של הרגע האחרון, אלאבה יעזוב את באיירן בתום חוזהו, שיפוג בסוף העונה הנוכחית.

"הגשנו הצעה ראויה והוגנת, אמרנו לסוכניו של אלאבה שאנחנו נמתין עד סוף אוקטובר. התשובה שלהם היתה שההצעה לא מספיק טובה, ולכן הסרנו אותה מהשולחן לחלוטין. לא תהיה עוד הצעה", כך אמר היינר בראיון לתקשורת הגרמנית.

מהצד של אלאבה, סוכנו - הישראלי פיני זהבי - טוען כי לא היה מודע להחלטה של המועדון, והופתע ממנה לחלוטין. באותו העניין, בבחירה מעניינת של המועדון, הערב אמור האוסטרי להתייצב למסיבת העיתונאים של באיירן לקראת המפגש מול רד בול זלצבורג בליגת האלופות, מחר באליאנץ ארנה.

כצפוי, שחקן ההגנה בן ה-28 מהווה מוקד ללא מעט התעניינות מצד מועדוני על אירופיים אחרים, ב"אס" מציינים שריאל מדריד וברצלונה עוקבות אחר המגעים, כאשר גם ליברפול עשויה להצטרף למירוץ בעתיד.

אלאבה, שנולד בווינה, שיחק בגילאים הצעירים באוסטריה וינה המקומית, כשבשנת 2008 עבר - עוד בגיל נוער - לבאיירן, בשורותיה שיחק את כל קריירת הבוגרים (למעט עונת השאלה אחת בהופנהיים). יש לו 254 הופעות במדי הבווארים, 20 שערי ליגה וזכייה בלא פחות מתשעה תארי אליפות, שישה גביעים ושתי זכיות בליגת האלופות.