בואטנג חזר לגרמניה בשל מות זוגתו לשעבר

בלם באיירן מינכן ייעדר מהגמר מול טיגרס. חשש להתאבדות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.21 - 16:04
תחילת כתבה

באיירן מינכן רוצה לזכות מחר (חמישי, 20:00) בתואר ראשון ב-2021 ושישי תחת האנס-דיטר פליק, כשתפגוש באל ריאן שבקטאר  את טיגרס ממקסיקו, בגמר גביע העולם לקבוצות.

מי שייעדר מהמשחק בש נסיבות טראגיות הוא בלם אלופת אירופה, ג'רום בואטנג, שהתבשר על מותה של בת זוגו לשעבר, הדוגמנית קאסיה לנהרדט. השניים נפרדו רק בשבוע שעבר אחרי שנה ושלושה חודשים. אתמול, לנהרדט בת ה-25 נמצאה ללא רוח חיים בדירתה שבברלין, ככל הנראה מהתאבדות. בפוסט האחרון שלה באינסטגרם, לפני שבוע, כתבה הדוגמנית: "עכשיו זה הזמן לשים קו, מספיק".

"החדשות מברלין כואבות לנו מאוד", אמר פליק במסיבת העיתונאים לפני הגמר. "ג'רום ביקש ממני לתת לו לנסוע בחזרה לגרמניה. הוא לא יעמוד לרשות הקבוצה עד להודעה חדשה".

בחזרה למשחק, באיירן תקווה לזכות בתואר בפעם השנייה בתולדותיה אחרי 2013, גם אז היא זכתה בטרבל. "אנחנו שמחים שהגענו לגמר", אמר המאמן הגרמני. "צפיתי בטיגרס בחצי הגמר והתרשמתי מאוד מהמשחק שלהם. הם מאוד אינטנסיביים ואיכותיים בכנפיים, יהיה משחק קשה".

לגבי האפשרות שלירוי סאנה יפתח בהרכב, אחרי שעלה מהספסל בחצי הגמר, אמר פליק: "עם לירוי זה לא היה רק הבישול בחצי הגמר. כמו כל המחליפים הוא היה מעורב ישירות ועבד קשה. הוא הראה מה שאנחנו רוצים ממנו וזו הייתה תצוגה טובה שלו. עדיין יש לנו קצת זמן, אז לא נחשוף הכל היום".