"הביטחון חזר": מואנס דאבור מבסס את מעמדו

בקיקר החמיאו לחלוץ הופנהיים ("שב לרמתו"). המספרים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.21 - 14:03
תחילת כתבה

הוא התמודד עם קורונה, עבר פציעות, חווה תקופת יובש ארוכה ויש שיאמרו שאף איבד את הביטחון - אבל עושה רושם שמואנס דאבור מתחיל לעלות על הגל לאחרונה. חלוץ הופנהיים, שהבקיע בתצוגה הנפלאה מול ורדר ברמן בליגה השבוע, כבש בשלושה משחקים רצופים  - וזה לא עבר מתחת לרדאר של התקשורת הגרמנית.

"דאבור איבד את הביטחון העצמי, אפילו דברים פשוטים לא הלכו לו", כתבו ב"קיקר". "הוא כבש בתחילת נובמבר בליגה ובליגה האירופית, אבל אז הגיעה הקורונה. הוא חזר בתחילת דצמבר אמנם, אך לא היה ניתן להתעלם מהשלכות המחלה. כעת, נראה שהחלוץ חזר לרמתו הקודמת ומבסס את מעמדו".

ב"קיקר" הגדילו וסיפקו אסמכתאות לדבריהם. דאבור, שכבש את שעריו ה-23 וה-24 מול מולדה בליגה האירופית, עלה למקום השלישי בטבלת הכובשים של המפעל - כאשר רק אריץ אדוריס מבילבאו (28) ורדמל פלקאו מגלאטסראיי (30). ברשימת כל הזמנים, שכוללת גם את גביע אופ"א עליו השלום, דאבור עלה למקום התשיעי ועבר שמות נוצצים כמו יורגן קלינסמן (22), דניס ברגקאמפ (22) ויופ היינקס (23).

"כמובן שאני שמח לעזור לקבוצה במטרות", אמר דאבור, שמרגיש צורך לפצות את הקהל ולעזור להופנהיים להעפיל לשמינית גמר הליגה האירופית. "אבל הדבר החשוב ביותר כרגע הוא הצלחת הקבוצה".