הנבחרת תקיים שני משחקי ידידות באיטליה

האיטלקים הזמינו את ג'וקיץ' ושחקניו, כהכנה למוקדמות אליפות אירופה. טיאומיר דודר חתם באשדוד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.08.14 - 13:57
מחווה יפה מצד האיטלקים (איגוד הכדוריד, דוד פליגל)
מחווה יפה מצד האיטלקים (איגוד הכדוריד, דוד פליגל)
תחילת כתבה

נבחרת איטליה בכדוריד הזמינה את נבחרת ישראל להגיע לארץ המגף על מנת לקיים שם שני משחקי ידידות בחודש הבא. כל זאת כהכנה לקראת פתיחת מוקדמות אליפות אירופה. באיגודהשיבו בחיוב, ואפילו דחו את קיום המחזור הרביעי בליגת ווינר בכמה ימים (ל-6 באוקטובר). יש לציין שהאיטלקים התארחו מספר פעמים בשנתיים האחרונות בארץ ובין איגודי הכדוריד קיימים קשרים נהדרים.

היו"ר האיטלקי פרנצ'סקו פורומוטו העביר מסר ליו"ר איגוד הכדוריד דורון שמחי: "אנחנו נשמח לחזור ולהגיע לישראל בהמשך, הפעם אנחנו רוצים לארח אתכם ולקיים משחקי הכנה משותפים יחד".

בתוך כך, באיגוד הודיעו היום רשמית כי כדור המשחק של "מולטן", שישמש ככדור הרשמי באליפות העולם 2015 בקטאר, ובמשחקים האולימפיים בריו 2016, יהיה גם כדור המשחק של ליגת ווינר בעונה הקרובה, שתפתח ב-12 בספטמבר.

אשדוד: זייקמן ממשיך, דודר חתם
בסוף השבוע נרשמה אחת ההחתמות המעניינות של הקיץ עד כה, כאשר הפועל אשדוד צירפה את המקשר הסרבי טיאומיר דודר, ששיחק בעונה שעברה בסגנית האלופה הפועל ראשל"צ. דודר בן ה-35, מחזיק ברזומה עשיר והגיע לפני שנה לארץ כמחליפו של בויאן בוטוליה.

בימים האחרונים המאמן וובה זייקמן, שממשיך בקבוצה לעונה שלישית, בחן את מצבו, והיו"ר עופר קושמרו אמר: "אם דודר יגלה את אותה יכולת שהציג בחלק האחרון של הליגה בעונה שעברה, ולאורך הפליאוף, אז אשדוד עשתה עסקה טובה. ללא ספק הוא יכול להביא את הערך המוסף שלנו העונה".

אשדוד כבר צירפה את יותם טל, המקשר לשעבר של הנבחרת והפועל ראשל"צ, לצד מרכז נבחרת העתודה מתן גולץ שהגיע מעירוני רחובות, יחד עם הפיבוט דדי פרץ (השניים מושאלים ממכבי ומהפועל ראשל"צ). שינוי בולט נעשה בעמדת השוערים. ירין רוטברג, שוער סגל העתודה, ומתן ארוואס, שהיה שוער מחליף במכבי ראשל"צ בעונה החולפת, הצטרפו.