הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עכשיו תורו: רוזברג יזנק מהפול פוזישן במונאקו

מרצדס ממשיכה לשלוט, הפעם המילטון שני. פטל ייצא רביעי, אלונסו חמישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.05.14 - 16:14
רוזברג. בדרך לזכייה שניה ברצף במונאקו? (gettyimages)
רוזברג. בדרך לזכייה שניה ברצף במונאקו? (gettyimages)

תגיות: פורמולה 1

לפעמים זה נראה לא כוחות - מרצדס ממשיכה לשלוט ביד רמה בפורמולה 1. אחרי ארבעה ניצחונות של לואיס המילטון ברציפות, לניקו רוזברג תהיה הזדמנות לעקוף אותו בחזרה בפסגת דירוג הנהגים מחר, אחרי שהיום (שבת) הוא לקח את הפול פוזישן בגרנד פרי מונאקו.

רוזברג אמנם כמעט סיים את Q3 עם התנגשות, אך למזלו הוא הספיק עוד קודם לכן לקבוע את הזמן הטוב ביותר במקצה הדירוג ברחובות מונטה קרלו: 1:15.989 דקות. המילטון לא הצליח לעקוף אותו והפעם הוא יזנק "רק" מהמקום השני, אך בגלל מתווה המסלול הייחודי בדרום צרפת שמקשה על עקיפות, לנהג הגרמני יש הזדמנות מצויינת לקחת ניצחון שני ברציפות במונאקו. אם הוא יעשה זאת, הוא ישוב למקום הראשון בדירוג הנהגים.

כמו שכבר התרגלנו בשבועות האחרונים, דניאל ריקארדו האוסטרלי שוב גבר על חברו לקבוצה, אלוף העולם סבסטיאן פטל, ויזנק מהמקום השלישי של הגריד. הגרמני ינשוף בעורפו במקום הרביעי. אחריהם יזנקו שני נהגי פרארי, פרננדו אלונסו וקימי רייקונן, שממשיכים להתקשות השנה.

האכזבה במקצה הדירוג הייתה מצידם של נהגי וויליאמס, ואלטרי בוטאס הפיני יזנק רק מהמקום ה-13, בעוד שפליפה מאסה כלל לא קבע זמן ב-Q2 והוא יסתפק רק במקום ה-16 על הגריד. המירוץ עצמו, כאמור, יתקיים בראשון בשעה 14:50.

העשירייה הראשונה:

1. ניקו רוזברג (מרצדס)
2. לואיס המילטון (מרצדס)
3. דניאל ריקרדו (רד בול)
4. סבסטיאן פטל (רד בול)
5 פרננדו אלונסו (פרארי)
6. קימי רייקונן (פרארי)
7. ז'אן אריק ורן (טורו רוסו)
8. קווין מגנוסן (מקלארן)
9. דניל קביאט (טורו רוסו)
10. סרחיו פרס (פורס אינדיה)