הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בשבת: רוי ניסני פותח את עונת הפורמולה WSR

הנהג הישראלי ינסה להרשים במירוץ הראשון של העונה שיערך בספרד. המכוניות בסבב בעלות נפח מנוע של 3,500 סמ"ק ויכולות להגיע ל-340 קמ"ש

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.15 - 19:56
ינסה להרשים בעונתו הראשונה בסבב
ינסה להרשים בעונתו הראשונה בסבב

תגיות: רוי ניסני

הנהג הישראלי רוי ניסני יפתח בשבת הקרובה את עונת המירוצים בסבב העולמי של רנו למכוניות פורמולה, ה-World Series Renault 3.5. ניסני הוא אחד מ-21 נהגים מ-11 קבוצות ו-15 מדינות, אשר יתחרו השנה בסבב שיתפרש על פני תשעה סופי שבוע בני 17 מרוצים. האירוע המרכזי של הסבב ייערך בעוד שבועיים במונאקו, לצד סבב הפורמולה 1.

ניסני יתחרה העונה בשורות הקבוצה הצרפתית TCCH 1 והוא מגיע לסבב לאחר שנתיים באליפות אירופה של הפורמולה 3. באוקטובר האחרון הוא הצטרף לאימוני הפורמולה 1 של קבוצת סאובר, איתה הוא צפוי להמשיך להתאמן במהלך העונה, במטרה להצטרף אליה בעתיד.

בנוסף לניסני, יש העונה בסבב עוד עשרה נהגים חדשים, אשר יתחרו גם על תואר ה"רוקי" של העונה. המכוניות בסבב בעלות נפח מנוע של 3,500 סמ"ק והספק של 530 כוחות סוס, עם מהירות מירבית של 340 קמ"ש.

כאמור, המירוץ הראשון של העונה יתקיים בשבת במסלול מוטורלנד אראגון שבספרד ולמחרת יערך באותו מסלול המירוץ השני. הנהגים יעברו 40 הקפות של 5.344 ק"מ כל אחת, עד שיגיעו לדגל השחמט.