ביה"ד אישר, הרדיוס של הפועל ת"א ידחה בשבוע

המועדון ביקש דחייה בכדי לערער והמשחק מול ב"ש יערך כמתוכנן בשבת בבלומפילד. עתידו של בן שמעון ייקבע אחרי גמר הגביע, בהתאם להכרעות בנוגע לכרטיס לאירופה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  04.05.14 - 11:10
המשחק מול ב"ש לא זז מבלומפילד
המשחק מול ב"ש לא זז מבלומפילד
תחילת כתבה

שביעות רצון בהפועל ת"א בבוקר שלאחר ה-1:1 מול מכבי חיפה. האדומים אמנם לא השיגו שלוש נקודות, אולם התוצאה הזו ביססה אותם במקום הרביעי בפער של ארבע נקודות ממכבי חיפה. חוץ מזה, במועדון מרוצים מהשליטה במגרש, בהחזקת הכדור ומהעובדה כי הירוקים מהכרמל כמעט ולא הגיעו למצבים.

כעת כל העיניים מופנות לגמר גביע המדינה, בו כמובן יהיו אנשי המועדון יחזיקו אצבעות לקרית שמונה על מנת שגם המקום הרביעי יזכה בכרטיס לאירופה. "התיקו עם חיפה הוא כמו ניצחון מבחינתנו אבל לצערנו, בשביל להשיג את המטרה שלנו אנחנו לא תלויים בעצמנו. אנחנו נחזיק אצבעות לק"ש שיקחו את הגביע. למרות שהמצב הכלכלי שלנו לא פשוט אנחנו תמיד שואפים להגיע לטופ, והעונה זה אירופה", ציין גורם בכיר במועדון.

למרות שבהפועל מדברים כבר תקופה לא קצרה על תוכנית הבראה למועדון בעונה הבאה, שתכלול תקציב נמוך של 25 מיליון ש"ח וסגל שיהיה בנוי משחקנים ותיקים לצד צעירים, בחודורוב טוענים כי לא מעט החלטות יתקבלו לאחר גמר הגביע, כאשר בקבוצה יידעו אם הם יקחו חלק במוקדמות הליגה האירופית.

בין אותן ההחלטות תהיה החלטה סופית לגבי עתידו של המאמן רן בן שמעון, לו יש חוזה לעונה נוספת במועדון, אך הצדדים טרם ישבו יחד והגיעו לסיכום סופי ודאי.

בנוסף, במועדון שמו להם למטרה לנסות ולהשאיר את גילי ורמוט, שבישל אתמול לסאשה לוקאס את שער השיויון לאדומים. בהפועל מחפשים פתרונות ושוקלים תוכניות שונות, אותן בינתיים שומרים קרוב לחזה, אך מאמינים כי אם יעפילו לאירופה יהיה להם קל יותר לגבש תוכנית שתשאיר את מספר 14, לו יש חוזה גבוה לעוד שלוש שנים.

בנושא אחר, במועדון טרם החליטו לגבי עונשו של ברנקו איליץ', שמושעה מפעילות מאז המשחק מול ק"ש. אז הוא ביצע עבירה גסה על אדריאן רוצ'ט וקיבל כרטיס אדום. הבלם עמד לוועדת משמעת פנימית של המועדון בסוף השבוע, וטרם ברור מה יהיה עונשו. "הכל פתוח, גם אפשרות שברנקו יושעה עד תום העונה", ציינו במועדון. בכל מקרה, כפי שכבר פורסם באתר ערוץ הספורט, בהפועל לא מעוניינים שאיליץ' ישאר בעונה הבאה וינסו להתיר את חוזהו.

הפועל ת"א הגישה היום למחלקה המשפטית של ההתאחדות לכדורגל בקשה לעיכוב ביצוע עונש הרדיוס עם קהל שאמור לחול במשחק הביתי הקרוב מול הפועל ב"ש ביום שבת, זאת במטרה לערער על העונש. בהתאחדות קיבלו את הבקשה והרדיוס נדחה בשבוע. המשמעות: הפועל ת"א תארח את ב"ש בבלומפילד והמפגש הבא - מול קרית שמונה - ייערך באיצטדיון חלופי, אלא אם הערעור יתקבל והעונש יבוטל.