אנשי ויטסה עקבו אחרי ורמוט ודמארי בבלומפילד

פרסום ראשון: 3 סקאוטים של הקבוצה, וביניהם גם אקס נבחרת הולנד, תיאו יאנסן, הגיעו לאיצטדיון. בן שמעון: ''היינו בארבע רמות מעל ב"ש, קיבלנו שערים מצחיקים"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.05.14 - 16:00
עוקבים אחרי שחקני הפועל (אלן שיבר)
עוקבים אחרי שחקני הפועל (אלן שיבר)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

ייתכן מאוד שהפועל תל אביב תשנה לחלוטין את פניה בקיץ הקרוב - זאת כמובן בהתאם למצב הכלכלי של הקבוצה. על כן, לא מעט שחקנים מרכזיים עלולים לעזוב, ביניהם כמובן גילי ורמוט ועומר דמארי, המחזיקים בחוזים גדולים. לאתר ערוץ הספורט נודע כי אחר הצהריים (שבת), הגיעו סקאוטים של ויטסה ארנהיים ההולנדית לבלומפילד כדי לצפות בשניים.

בתיווכם של הסוכנים, האחים קצב ועידן כסיף, הגיעו שלושה נציגים מטעם ויטסה - בכללם האחראי על הרכש וכן תיאו ינסן, שחקן העבר שפרש העונה והצטרף לצוות הסקאוטינג של ויטסה. יש לציין כי ורמוט ודמארי נמצאים במעקב של ההולנדים כבר שבועיים, זאת לאחר שהותירו רושם חיובי. בוויטסה, אגב, משחק גם דן מורי וכעת היא מצויה בעיצומו של פלייאוף העליה לליגה האירופית (סיימה שישית בליגה).

על כל פנים, ההתעניינות בדמארי לא מפתיעה, שכן לא קיים סיכוי גבוה שהוא יישאר. כזכור, רק בחודש ינואר האחרון הוא היה על סף מעבר לסלטה ויגו, אלא שהעסקה טורפדה ממש ברגע האחרון. המועדון הספרדי, אגב, עדיין עוקב אחרי מלך השערים של ליגת העל ונדמה שבהפועל כבר השלימו עם עזיבתו הצפויה.

בנוגע לוורמוט, הרי שהדברים סבוכים יותר: על אף חוזהו הגבוה, בהפועל יעשו מאמצים גדולים להשאירו, שכן הם רואים בו את עמוד התווך של המועדון. במקביל, כידוע, הקשר ההתקפי הוזכר כבר לא מעט פעמים כמי שמבוקש על ידי מכבי תל אביב, מכבי חיפה ואפילו הפועל באר שבע.

במשחק עצמו, הפועל ת"א הפסידה 2:1 לבאר שבע והסתבכה במאבק על הכרטיס לאירופה בעקבות שערים של מאור בוזגלו וגליינור פלט. לאחר המפגש, בן שמעון אמר: "לא רק שלטנו במשחק, שיחקנו בכמה דרגות מעל ב"ש. הפסדנו להם שלוש פעמים השנה, בכל המשחקים היינו בארבע רמות מעליהם. תמיד אנחנו מפסידים, או ממצב נייח או ממצב מצחיק''.

''שיחקנו היום הרבה יותר טוב מכמה משחקים שלנו בפלייאוף ולפעמים ניצול מצבים זה ההבדל בין ניצחונות להפסדים. אירופה מבחינתנו תמיד היתה בסכנה, הבנו את החשיבות לנצח היום ובשני המשחקים הבאים. הדברים עדיין תלויים בנו ונעשה את המקסימום כדי להגיע לאירופה, זו המטרה שלנו''.