אוחיון חתם ל-2 עונות. חיפה הפתיעה את הקהל

הבלם עבר את הבדיקות הרפואיות. האוהדים יוזמנו לסייר באיצטדיון סמי עופר

תומר לוי
תומר לוי  11.06.14 - 17:34
אוחיון. ברוך הבא לחיפה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
אוחיון. ברוך הבא לחיפה (האתר הרשמי של מכבי חיפה)
תחילת כתבה

במכבי חיפה ממשיכים בהיערכות המואצת לעונת 2014/15. מתן אוחיון עבר היום (רביעי) בדיקות רפואיות וחתם על חוזה לשנתיים באמצעות דודו דהאן. הבלם הוא הרכש החמישי של חיפה, שכבר צירפה עד כה את יוסי בניון, ולדימיר סטויקוביץ', מוהמדו אידריסו ושחר הירש.

לאחר החתימה אמר אוחיון: "זה מעבר גדול עבורי, אני מגיע למועדון הכי גדול בישראל. יש פה צוות מצוין וקהל גדול ואני כבר לא יכול לחכות לפתיחת האימונים. אני רוצה להצליח עם הקבוצה ולהגיע יחד עם הקהל, הצוות ושאר השחקנים להישגים".

בעניין יניב קטן, השחקן ייפגש בימים הקרובים עם הנהלת חיפה. הקפטן כבר הבהיר כי לא יפרוש ללא פיצוי כספי, שכן הוא מחזיק בחוזה לשנתיים. לפי ההערכות, אם יימצא פתרון לעניין החוזה, קטן יודיע על פרישה מכדורגל. בתוך כך, 100 מאוהדי הקבוצה נפגשו עם קטן במסעדה בחיפה וביקשו ממנו לשחק עונה נוספת.

במקביל, הירוקים עדיין מחפשים אחרי בלם זר וקשר אחורי זר כדי להשלים את הסגל לקראת העונה הקרובה. עוד בעניין הסגל, ביוון ממשיכים לדווח כי פאוק סלוניקי מעוניינת בבויאן שראנוב, שכבר התבשר כי הוא לא בתוכניות של סטנוייביץ'.

מלבד הבנייה המחודשת של הסגל תחת אלכסנדר סטנוייביץ', במכבי חיפה גם נערכים מבחינה לוגיסטית למעבר מקרית אליעזר לאיצטדיון סמי עופר. לפני תחילת מכירת המנויים לעונה הקרובה, במועדון יארגנו סיורים מיוחדים לאוהדים, על מנת שאלה יוכלו להתרשם מהמתקן ואפילו לבחון את הכסאות מקרוב. הסיורים ייערכו בין ה-25 ל-27 ביוני. האוהדים יוכלו להירשם אליהם מיום שני הקרוב דרך האתר הרשמי.