דמארי המריא: "שלם עם עצמי, חתמתי במקום שהכי רציתי"

החלוץ יצא כדי לחתום באוסטריה וינה: "אולי אשוב להפועל בתקופה טובה יותר. היתה שנה לא פשוטה עם כל השמועות והרעשים סביב המעבר שלי". והוא גם שולח מסר לאדומים: "המועדון הזה גדול מכל שחקן, מקווה שהכסף יעזור להם"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.07.14 - 13:57
דמארי. יוצא לדרך חדשה
דמארי. יוצא לדרך חדשה
תחילת כתבה

הסאגה הכי גדולה של הקיץ הנוכחי הגיעה לסיום. טוב, אם לא יקרה משהו באמת יוצא מן הכלל ולא צפוי. היום (שני) עומר דמארי המריא לאוסטריה עם סוכנו גלעד קצב כדי לחתום באוסטריה וינה, קבוצתו הבאה אחרי חודשים ארוכים של ספקולציות לגבי עתידו.

אחרי משא ומתן ארוך ולאחר שנראה היה שהאוסטרים והשחקן ויתרו אחד על השני, בימים האחרונים החלה פריצת דרך משמעותית ואתמול, הקבוצה הסכימה לשלם לשחקן כ-350 אלף יורו לעונה לפני פרמיות ומענקים, סכום שאותו דרש. חוץ מזה, וינה תשלם עבור החלוץ 1.6 מיליון אירו אשר יתחלקו בין עמוס לוזון לבין הפועל ת"א.

"אני טס לחתום באוסטריה'', אמר דמארי בשדה התעופה, ''אני יוצא לדרך חדשה ושמח שהסאגה הזו נגמרה סוף סוף. שקלתי את זה מהרגע הראשון, רציתי לחתום ועכשיו נתנו לי את מה שרציתי".

"זה מועדון גדול", המשיך החלוץ. ''שחקנים ממשיכים משם לליגות הגדולות ואני מקווה שגם אני אצליח לעשות את זה אבל עוד לא הגעתי למקום הזה. אני אצטרך לעבוד קודם כל''.

''זו היתה שנה לא פשוטה, היו המון שמועות", סיכם דמארי את התחושות, "דיברו על מעברים שונים, ואני שמח שחתמתי היכן שרציתי. אני שלם ב-100 אחוזים עם ההחלטה, וזה באמת מה שרציתי. המצב לא כל כך טוב בהפועל אבל אני מקווה שהכסף יעזור למועדון, אני בטוח שהפועל תצליח בלעדיי. המועדון הזה יותר חזק מכל אחד. בכל מקרה, אני אחזיק להם אצבעות, ואולי אחזור בתקופה טובה יותר".