ראדי עונה: לא ישללו ממני את הדברים הטובים שעשיתי במכבי

הקשר ספג קללות גזעניות ב-0:2 על הפועל רעננה, אך נשאר בשלו: "נכון שאנחנו חיים במזרח התיכון, אבל לא חשבתי לרגע לעזוב. אני אוהב את המועדון מילדות. שני המקללים לא ישנו את דעתי על האוהדים שלנו. יש לנו קהל ענק"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  17.08.14 - 08:00
תחילת כתבה

מכבי תל אביב רשמה אמש (שבת) ניצחון ראשון העונה בארץ, כשגברה 0:2 על הפועל רעננה במסגרת המחזור השני בגביע הטוטו. למרות זאת, ולמרות שביום חמישי מצפה לצהובים משחק קשה וחשוב במיוחד ביוון מול אסטרס בפלייאוף הליגה האירופית, הצהובים נדרשים להתעסק בסוגיה שלא קשורה לכדורגל. שני אוהדי מכבי הורחקו מאיצטדיון המושבה לאחר שקיללו את מהראן ראדי. עם זאת, יש לציין כי מרבית האוהדים, הביעו תמיכה בקשר.

ראדי הקפיד שלא להתייחס לסוגיה הזו, אך אמש, מיד אחרי המשחק - בו זכה למפגן תמיכה מהקהל - הוא החליט לשתף את מה שעובר עליו. "אני בר מזל בכך שאני שייך למכבי תל אביב ומשחק בשביל הקהל הענק הזה, שלא שוכח ומעריך שחקנים שנותנים את הכל למועדון. מקווה שאמשיך לתת את הכל למכבי", אמר ראדי לאתר ערוץ הספורט, "נכון שיש תקופות טובות יותר וטובות פחות, אבל אני יודע שתומכים בי בכל מצב ועל כך אני מודה לאוהדים. מקווה להחזיר להם ושנעשה עונה טובה, אפילו יותר מהשנתיים האחרונות".

על שני האוהדים שהגיבו בקללות גזעניות והורחקו בשל כך, אמר ראדי: "הבעיה היא שהתקשורת מסתכלת רק על הדבר השלילי. אני מסתכל על הדברים הטובים. בכל פעם שאני עולה על המגרש ורואה את הקהל הזה, אני נרגש. אני לא מתעסק בסוגיה הזו, אני צריך לתת את הכל במגרש".

"לא ישללו ממני את הדברים היפים שעשיתי במכבי ואני גם מקווה להמשיך בכך", הוסיף ראדי, "עד עכשיו שתקתי וגם עכשיו אני אומר ששתיקה שווה זהב במקרה הזה. התקשורת, כחלק מהעבודה שלה, מחפשת דברים פחות טובים. אני מתעסק רק בדברים הטובים וכך זה עם רוב הדברים במכבי. אגב, ראדי הפך בסוף השבוע לאב טרי. "אני עוד מנסה להתרגל לזה, אני בשלב ההתרגשות. מאחל לכל זוג הרגשה כזו", אמר הקשר.

בשיחה עם כלל גופי התקשורת אמר ראדי: "שני אוהדים לא ישנו את דעתי על הקהל של מכבי. מנסים להכניס אותי לפינה הזו, אבל יהיה קשה כי אני מתנהל בשקט. נכון שאנחנו חיים במזרח התיכון ואין מה לעשות, אבל אני בא ונותן את שלי. הקהל נותן לי אהבה אדירה". על היכולת האישית אמר: "אני מרגיש שאני חוזר ליכולת האמיתית שלי, בחיים לא חשבתי לעזוב את מכבי ת"א כי אני נמצא במקום שאוהבים אותי. אני אוהד מכבי מאז שהייתי ילד קטן". על המשחק מול אסטרס: "זה המשחק החשוב ביותר למועדון בשלב הזה.  העונה הזו תהיה מתוקה יותר אם נגיע לשלב הבתים של הליגה האירופית".

ברק לוי, שפתח בשער של מכבי ת"א מול הפועל רעננה, התייחס למעמדו במועדון לאחר שחתם על חוזה ארוך טווח: "זה הבית שלי ואני תמיד שואף לשחק כאן, כך שהגשמתי חלום. הזמן שלי יגיע ואני עובד קשה כדי שזה יקרה. לא סתם נשארתי פה. אני מאמין שאני יכול לשחק במכבי תל אביב. אני עובד קשה באימונים, צובר ניסיון ומחכה לרגע שלי. המאמן הוא שמחליט. גדל לנו דור טוב של שוערים בארץ, כשחלקם כבר מתחיל לשחק. אני מקווה שיהיה כאן המשך לדודו אוואט".