הפעם הוא יפרוץ? תומר סוויסה מתקרב לבית"ר

החלוץ צפוי לחתום לעונה עד סוף השבוע ולחזק את הסגל של מנחם קורצקי

תומר לוי
תומר לוי  02.09.14 - 11:29
סוויסה, בדרך לתחנה רביעית בארץ
סוויסה, בדרך לתחנה רביעית בארץ
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים בדרך לרשום רכש נוסף: תומר סוויסה, חלוצה של הפועל באר שבע בשנתיים האחרונות, צפוי לחתום לעונה במועדון מהבירה עד סוף השבוע, ולעמוד לרשותו של מנחם קורצקי במחזור הפתיחה של ליגת העל בעוד שבוע וחצי.

בימים האחרונים נראה היה כי סוויסה מתרחק מבית"ר, אבל פריצת דרך במשא ומתן בין אלי טביב לגלעד קצב, הביאה לכך שהחלוץ צפוי לסגור את תנאיו במהלך 24 השעות הקרובות. אגב, קורצקי לחץ על הבעלים לצרף את השחקן, מכיוון שהוא רואה בו כמי שיכול לשדרג את החלק הקדמי.

אם אכן יחתום בבית"ר, סוויסה יוכל להעניש את האקסית שלו כבר בעוד שבוע וחצי, אז סגנית האלופה תארח את בית"ר ירושלים במסגרת המחזור הראשון בליגה. כזכור, מוקדם יותר הקיץ הודיעה הפועל באר שבע לשחקן כי הוא לא בתכניות שלה וכי הוא רשאי לחפש לעצמו קבוצה חדשה.

הגעתו של סוויסה לבירה תקרב את קורצקי לעבר השלמת הסגל לקראת העונה שבפתח, כאשר עד למועד סגירת חלון ההעברות עשויים להצטרף מספר שחקנים צעירים. תום מונד ואפרים טקה ממשיכים להיבחן בימים אלה בבית"ר ירושלים, ולא מן הנמנע כי יצטרפו גם כן בסופו של דבר.

עדיין בלי סוויסה, בית"ר ירושלים תנסה להבטיח הערב (שלישי, 20:30, שידור ישיר ב-5LIVE) את מקומה בשלב הבא בגביע הטוטו, כאשר תתארח אצל מועדון ספורט אשדוד.