יעקובוביץ' לצד אזורוב בהתקפה של מכבי פ"ת

בן שמעון ינסה לעצור את מכבי ת"א ולהפתיע. ניצן בשער, חסן אבו זייד ב-11

רועי זריהן  14.09.14 - 00:21
בן שמעון. עצר בפעם האחרונה את מכבי ת"א (אלן שיבר)
בן שמעון. עצר בפעם האחרונה את מכבי ת"א (אלן שיבר)
תחילת כתבה

"ברור שלא כיף לפתוח את העונה נגד מכבי תל אביב, אבל בסופו של דבר היינו צריכים לשחק נגדם, אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה", אמרו במכבי פתח תקווה לקראת המשחק הערב (ראשון) מול האלופה, מכבי תל אביב. המלאבסים, שניצלו במחזור האחרון מירידה בעונה שעברה, מקווים לפתוח את העונה עם טעם מתוק, אבל מודעים לגודל המשוכה שעליהם לעבור.

המאמן רן בן שמעון מתכוון לעלות עם מערך שינסה להקשות על מכבי כשיובל יעקובוביץ', שבדרך כלל מתופקד במרכז הקישור יפתח בשלישייה הקדמית. בין הקורות מעדיף בן שמעון את איתמר ניצן שמגלה יכולת טובה מאוד בתקופה האחרונה. מי שעדיין לא החלים מהפציעה הוא דדי בן דיין ומי שיחליף אותו הוא חגי גולדנברג שיפתח כמגן ימני, כשנאור פסר יוסט לאגף השמאלי של ההגנה. אלכסנדר דימוב ואיוון הרצג ישתפו פעולה במרכז ההגנה.

בקישור, כרגיל, בראיין גרזיצ'יץ' יהיה זה שאמון על ניהול המשחק של המלאבסים, אליו יצטרפו גידי קניוק וחסן אבו זייד, שמושאל ממכבי תל אביב, אבל בחוזהו לא מופיע סעיף שמונע ממנו מלשחק נגד קבוצתו, מה שאי אפשר להגיד על מושאל אחר ממכבי תל אביב, בן בן יאיר, שלא מורשה לשחק. אסור לשכוח, בפעם האחרונה שפגש בן שמעון את מכבי ת"א הוא יצא עם ידו על העליונה, כאשר הפועל ת"א ניצחה 1:3 את הצהובים בדרבי האחרון של העונה שעברה.

הרכב משוער: איתמר ניצן, חגי גולדנברג, איוון הרצג, אלכסנדר דימוב, נאור פסר, בראיין גרזיצ'יץ', גידי קניוק, חסן אבו זייד, גיא מלמד, יובל יעקובוביץ' וקוסטדין אזורוב.