הפתעה במכבי: בן בסט ביציע, מיטרוביץ' בהרכב

פאקו מהמר: גם מרגוליס יפתח מול מכבי פ"ת, פריצה רק על הספסל

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  14.09.14 - 19:06
בן בסט, נותר מחוץ לסגל (האתר הרשמי*
בן בסט, נותר מחוץ לסגל (האתר הרשמי*
תחילת כתבה

אחרי ה-0:6 המרשים על הפועל פתח תקווה בגביע הטוטו, מכבי תל אביב תפתח הערב (20:15) את המסע לעבר זכיה שלישית ברציפות באליפות, כאשר תתארח אצל הקבוצה השני מאם המושבות - מכבי פ"ת. הצהובים אמנם נראו לא טוב ברוב משחקיהם במהלך הקיץ, אבל המשחק האחרון - למרות היריבה החלשה - הוכיח כי ערן זהבי וחבריו מוכנים להסתער מחדש על כל התארים.

מי שלא ייקחו חלק במשחק הראשון במסגרת ליגת העל, הם עדן בן בסט, נוסא איגייבור, ברק בדש ובן רייכרט. הארבעה נשארו מחוץ לסגל של פאקו אייסטרן, בעוד שראדה פריצה - שלא נכלל בסגל למשחק האחרון בגביע הטוטו - יעמוד הפעם לרשותה של האלופה המכהנת.

בתוך כך, חלק מהגורמים במכבי פסימיים לגבי האפשרות שהקהל יצליח לקיים חרם משמעותי על מכבי פ"ת, בשל דרישותיה הגבוהות. במכבי מאמינים שכ-5,000 אוהדים יכנסו בכל מקרה לאצטדיון המושבה, כשעוד כאלף צפויים לצפות במשחק בבר הסטלמך שנמצא מחוץ לאצטדיון. בינתיים, המשטרה הודיעה לבעלי הפאב כי לפי רישיון העסק, אסור יהיה לו לעשות הקרנה בחוץ כשבתוך הפאב מגבילים את הצפייה ל-120 איש. עם זאת, האוהדים הודיעו שהם מתכוונים להמשיך במחאה. במהלך הסופ"ש נפוצו שמועות על כך שמכבי פ"ת הורידה את המחירים ל-50 ש"ח, אך במכבי לא יודעים על כך.

"ברור לנו שמה שהיה בגביע הטוטו לא יחזור על עצמו מול מכבי פ"ת, זו קבוצה שלא ניצחה תקופה ארוכה שלא בצדק. רן בן שמעון הוא מאמן מעולה ואנחנו מאמינים שהם יעשו לנו חיים לא קלים בכלל", אמר אחד משחקני מכבי ת"א לקראת המפגש עם המלאבסים.

הרכב מכבי ת"א: חואן פאבלו קולינאס; שרן ייני, איתן טיבי, קרלוס גארסיה, עמרי בן הרוש; גל אלברמן, ניקולה מיטרוביץ', מהראן ראדי, ערן זהבי; גאל מרגוליס, טל בן חיים.