מכבי פ"ת רוצה את תורג'מן, גם סולארי מועמד

בן שמעון ממתין לאפשרות שהחלוץ ישוחרר מחיפה. גורם: "אנחנו קבוצה חזקה, בן שמעון מוכיח כמה הוא טוב"

רועי זריהן  01.02.15 - 09:05
אלון תורג'מן. יסיים את העונה במלאבס?
אלון תורג'מן. יסיים את העונה במלאבס?
תחילת כתבה

"כל המחמאות לרן בן שמעון ולשחקנים" - זה המסר שהעבירו היום (ראשון) בהנהלת מכבי פתח תקווה. הניצחון אתמול על מכבי חיפה בסמי עופר החזיר את הקבוצה למקום הרביעי (עד שיושלם המחזור) ובעיקר גרם להרבה מאוד חיוכים במלאבס.

"אנחנו קבוצה חזקה שלא מנצחת במקרה", אמרו בקבוצה והוסיפו, "בן שמעון הוא מאמן מצוין ואם למישהו עוד היה ספק לגבי יכולות האימון שלו מוזמן להגיע ולצפות באימוני ומשחקי מכבי פתח תקווה". הבלם עומר דנינו הוסיף: "האמנו בעצמנו, בן שמעון העמיד אותנו כמו שצריך. עד עכשיו אנחנו עושים בעונה טובה ומקווים להמשיך ככה. בסך הכל נבנתה כאן קבוצה צעירה שצריכה להוכיח את עצמה בכל פעם מחדש".

דור אלו, שמגלה יכולת טובה לאחרונה, ספג אמש מכה חזקה בראשו מכדור מול חיפה. אלו סיים את המשחק, אך פונה אחר כך לבית חולים בילינסון עם כאבים בראש ובלסת וסחרחורות.

ביום שלישי הקרוב ייסגר חלון העברות של חודש ינואר ובמכבי פתח תקווה ממשיכים לעקוב מקרוב אחרי ההתרחשויות וההתפתחויות במכבי חיפה שצפויות ביממה הקרובה. בן שמעון מעוניין להתחזק בשחקן התקפה אחד לפחות כשעל הכוונת נמצא אלון תורג'מן, אבל כאמור, בפתח תקווה יחכו לראות אילו שחקנים יקבלו הודעת שחרור מיענקלה שחר ולאחר מכן יקבלו החלטה.

במכבי פ"ת עדיין מחפשים להתחזק לפני תום מועד ההעברות. המלאבסים גיששו אצל דויד סולארי, שחקנה של מ.ס אשדוד. רן בן שמעון, שמעוניין להתחזק בשחקן התקפה, ישמח לשתף פעולה עם סולארי, עימו זכה באליפות בקרית שמונה ב-2012. עם זאת, עדיין לא ברור אם ג'קי בן זקן יוותר על שירותיו של סולארי, ואם כן, באיזה סכום. אם סולארי יגיע, קוסטדין האזורוב ישלם את המחיר ויוקפא. החלוץ מסרב לקבל את ההצעה שהוא מחזיק מקבוצה בקזחסטן. במועדון עדיין מקווים כי יסכים לעזוב בסופו של דבר.