הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"שחר לא התערב, עטר נשאר כי רוני לוי החליט"

בחיפה משאירים מאחור את העימות. חביבו לא יגיע, טוואטחה יחזור להתאמן

תומר לוי
תומר לוי  02.09.15 - 08:55
עטר נשאר (האתר הרשמי)
עטר נשאר (האתר הרשמי)
תחילת כתבה

הסערה במכבי חיפה שככה, לפחות לעת עתה. אם תחילה היה נראה ששום דבר כבר לא יכול לסלול את דרכו של אלירן עטר חזרה לקבוצה בעקבות סדרת התקריות עם המאמן, רוני לוי, הגיעה אתמול (שלישי) השיחה בין השניים בסיומה לובנו הדברים והמצב שב לקדמותו.

במועדון אמרו: "רוני לוי קיבל מנדט מוחלט מיענקל'ה שחר ועוזי מור לפעול כפי שהוא רוצה. ההחלטה להשאיר את עטר היא רק שלו, שחר בכלל לא התערב". השיחה בין השניים התקיימה בביתו של המאמן , כאשר החלוץ הבהיר שהוא רוצה להישאר ומחוייב לקבוצה.

עוד לפני כן פורק המוקש מול הקפטן - יוסי בניון. השיחה עמו התקיימה לפני מספר ימים, כשמקורבים לנושא אמרו: "רוני לוי ראה והבין שבניון שיפר את היחס שלו וזה הספיק למאמן. השניים סיכמו שהם הולכים עכשיו ביחד עד הסוף". עם זאת, יש לציין כי לעומת עטר, בניון מעולם לא היה מועמד לעזוב.

עכשיו, כשחזר השקט למתחם האימונים, הפוקוס בקבוצה עובר להשלמת הסגל עד תום פגרת הנבחרת ולהכנה למשחק מול סכנין יחד עם קשר הרכש, לודוביק אוברניאק. "ברור לכולם שצריך להתחיל לצבור נקודות מהמחזור הקרוב מול סכנין, שום דבר אחר לא יוציא את חיפה מהבוץ".

החלוץ חביב חביבו ירד סופית מהפרק אחרי שחתם בסופו של דבר בקבוצה מאזרבייג'אן. לרוני לוי מספר מועמדים נוספים, כאשר בעוד שישה ימים ייסגר חלון העברות.

המגן, טאלב טוואטחה, ערך בדיקות בברך, מהם עלה כי הוא סובל מדלקת שלא אמורה למנוע ממנו להתאמן ולשחק. הוא צפוי להיות בסגל למשחק מול סכנין בעוד עשרה ימים.