אוסידון נפגש עם אלי כהן, ימונה בשבוע הבא

המאמן ינסה להשאיר את נתניה בליגה. 50 אוהדים הפגינו באימון הקבוצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.01.16 - 12:49
כהן. המאמן הבא בעיר היהלומים (נמרוד גליקמן)
כהן. המאמן הבא בעיר היהלומים (נמרוד גליקמן)
תחילת כתבה

פרסום ראשון: למכבי נתניה יש מאמן חדש. אחרי שבוע סוער, שכלל את פיטוריו של ראובן עטר והדחה משפילה מהגביע מול נס ציונה מליגה א', יו"ר הקבוצה דורון אוסידון נפגש בשעה זו עם אלי כהן במלון קרלטון. המאמן ימונה בשבוע הבא כמחליפו של עטר, ואם ישאיר את הקבוצה בליגה ימשיך לעונה הבאה.

בניגוד למאמנים אחרים, במהלך הפגישה כהן הקרין הרבה אמונה בחומר השחקנים הקיים על מנת להישאר בליגה ובניגוד לאחרים לא ביקש להביא עוזר מאמן אחר. גיא צרפתי, שיעמוד על הקווים בשבת, ימונה לעוזרו של כהן. המינוי של אלי כהן נתון לאישור הדירקטוריון, אבל לאתר ערוץ הספורט נודע שחבריו הביעו בשיחות סגורות את הסכמתם למהלך וצפויים לאשר אותו.

בתחילת השבוע תיערך פגישה של הדירקטוריון בה ינסו החברים ללבן את העניינים מול אוסידון במטרה להרגיע את המערכת. בסביבתו של אוסידון סיפרו שהוא עובר ימים קשים אך יצא מחוזק מהשיחה עם ראש העיר וימשיך בעבודתו כדי להשאיר את הקבוצה בליגה.

לאימון המסכם הבוקר הגיעו כ-50 אוהדים שהפגינו נגד ההנהלה, כולל לא מעט קללות וצעקות. למתחם האימונים הוזעקו שלוש ניידות משטרה כדי לשמור על הסדר. רומאריו פירס וברק לוי ניגשו לאוהדים כדי לדבר ולנסות לפייס אותם.

צרפתי מתכנן שינוי במערך ויעבור לשחק לראשונה העונה עם שני חלוצים: יובל אבידור ואיציק כהן. בעקבות ההדחה מהמשך המשחקים בגביע וההפסד המשפיל לנס ציונה מליגה א', שחקנים שאכזבו כמו גאל מרגוליס, טיאגו סנטוס וטל איילה יירדו לספסל. סער בנבנישתי, יובל אבידור, אנדריי מישצ'נקו וירין חסן יחזרו ל-11. באימון אתמול תורגלו לסירוגין חמזה בארי ואביב אברהם שהוקפץ מסגל קבוצת הנוער אבל נראה שהקשר הגמבי המאכזב ימשיך לקבל את הקרדיט. "זה משחק ההזדמנות האחרונה שלנו וכולם במועדון יודעים את זה", אמר אחד השחקנים, "צרפתי הכין אותנו בצורה טובה והכל תלוי בנו".

החלוץ היהודי ארון שוינפלד קיבל אתמול תעודת תושב ארעי אבל בהתאחדות כלדורגל ביקשו מסמכים נוספים, דבר שעיכב את רישומו והוא לא ייכלל בסגל. שמעון הרוש שחזר אחרי תקופה ארוכה של פציעה למגרשים יכול לפתוח מחר וישנה התלבטות בינו לבין אמייה טגה שזוכה לעדיפות נוכח העובדה שהרוש לא התאמן תקופה ארוכה.

הרכב משוער: ברק לוי; עומר ורד, ירין חסן, אנדריי מישצ'נקו, אמייה טגה (שמעון הרוש); רומאריו פירס, מילאן סמיליאניץ', חמזה בארי, סער בנבנישתי; יובל אבידור, איציק כהן.