הרוש והירש חתמו, חסן אבו זייד סיכם את תנאיו

שוער הפועל ת"א הסכים לחוזה מקוצץ עד תום העונה. ביטון מתרחק

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  15.01.17 - 20:14
תחילת כתבה

יום לפני הדרבי התל אביבי הגדול שיערך מחר (שני) בהפועל ת"א מתעסקים בעיקר בחיזוק הקבוצה ומנסים ללקט סגל לקראת המפגש מול הצהובים. אחרי אור אוסטוינד, האדומים השלימו רכש שני בעידן האחים ניסנוב בדמות שחר הירש. האחרון היה שייך בחצי העונה האחרונה להפועל רעננה, אך מיעט לשחק והצטרף לאחרונה לאימונים של הפועל ת"א. החלוץ, ששיחק בעבר גם בהפועל עפולה, הפועל פ"ת ומכבי חיפה, אמר: "אני שמח להצטרף ומקווה שנצא לדרך חדשה".

שחקן נוסף שצפוי להצטרף הוא חסן אבו זייד, שסיכם במועדון לעונה וחצי אחרי ששוחרר מבני יהודה. השחקן האשים תחילה את ראשי הזהובים כי לקחו ממנו את סרט הקפטן בשל היותו ערבי, אך לאחר מכן התנצל על דבריו וקיבל את השחרור המיוחל. אבו זייד בן ה-25 גדל בבני יהודה ושיחק גם במכבי ת"א, עירוני רמה"ש א.א.ק לרנקה, מכבי והפועל פ"ת וטורפדו ארמוויר הרוסית לפני שחזר לקבוצת נעוריו.

סוגיית אריאל הרוש הגיעה לפתרון אחרי פגישה עם עם אנשי ניסנוב, כפי שפרסמנו בערוץ הספורט. השוער חתם על חוזה מקוצץ עד תום העונה ויעמוד לרשות קורצקי בדרבי, כאשר בתום העונה יהפוך לשחקן חופשי. השוער התאמן אתמול לבקשת ההנהלה על מנת שיהיה כשיר לדרבי ויוכל לעמוד בין הקורות.

מנגד, למרות הפגישה אתמול עם עומרי אלטמן וסוכנו רונן קצב, הבעלים החדשים טרם הגיעו עם הקשר להבנות. שני הצדדים רוצים מאוד להגיע להסכמה ומחפשים פתרונות אבל עדיין קיימות מחלוקות רציניות. העניין המרכזי הוא מענק חתימה בסך של מיליון ש"ח ברוטו שהיה לאלטמן בחוזה הנוכחי.

ברקת רצתה הבטחה לדקות משחק, המעבר של עמית ביטון טורפד
שחקן נוסף שנמצא על הפרק מבחינת הפועל ת"א הוא עמית ביטון. הבלם הגיע יחד  עם סוכנו, דודו דהאן, לוולפסון במטרה לחתום, אך בעלי הפועל ב"ש, אלונה ברקת ביקשה הבטחה מהאדומים שהוא יקבל דקות משחק ובכך נמנע המעבר. השחקן היה מאוכזב מההחלטה, שכן הוא לא מקבל דקות משחק גם באלופה וכעת היא מונעת ממנו לנסות את מזלו בקבוצה חדשה.

בתוך כך, מנחם קורצקי הוצג בצהריים באופן רשמי כמאמן הפועל ת"א במסיבת עיתונאים. כזכור, אתמול העביר את אימון הבכורה שלו לעשרה שחקני שדה בלבד. עוד לפני שעלה לכר הדשא קורצקי דיבר עם השחקנים ובעיקר דירבן אותם. "אני מאמין בכל אחד מכם" אמר להם.

"המצב שלנו מצחיק וגם עצוב. להתאמן עשרה שחקנים זה פשוט קשה" אמרו שחקני בקבוצה. "נקווה שיגיעו שחקנים חדשים כמה שיותר מהר". השיחות לגבי הירש, שובל גוזלן ואיסמעיל ריאן נמשכות. עוד מי שעשוי להצטרף להפועל הוא עמית ביטון מהפועל ב"ש.

בהקשר אחר, אנשי ניסנוב הגיעו היום לועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל. חברי הוועדה דרשו עוד מסמכים ותהיה פגישה נוספת בעוד שבועיים.

הרכב משוער: אריאל הרוש, עופר ורטה, אוראל דגני, רז שלמה, גל שיש, אביחי ידין, בן רייכרט,  שחר הירש, איציק שולמייסטר (עדן הרשקוביץ), אור אוסטוינד וארון שוינפלד.