חשיפה: בונדר מאמן את רעננה ללא תעודה

מחליפו הזמני של דודו אברהם לא עבר הכשרה. בכר: "שערוריה"

רז זהבי
רז זהבי  18.09.17 - 10:01
תחילת כתבה

הכדורגל הישראלי שוב שובר שיאים של חלמאות. דני בונדר, שמונה למאמן זמני של הפועל רעננה לאחר פיטוריו של דודו אברהם, אינו מחזיק בתעודת מאמן או תעודת מדריך.

מעבר להתנהלות הקלוקלת, העובדה הזו גם חושפת את הפועל רעננה לבעיות מול חברות הביטוח שמבטחות את האגודה ואת שחקני הנוער והבוגרים של המועדון. זאת מאחר ובונדר לא עבר את כל ההכשרות הדרושות על פי החוק.

בחודשים האחרונים נעשו פניות רבות מצד ארגון המאמנים, גם לבונדר וגם לאנשי הפועל רעננה, בכדי לנסות ולסייע לו ולרשום אותו במהרה לקורס המדריכים או המאמנים הקרוב, אך בארגון טוענים להתעלמות מוחלטת מצד בונדר ואנשי הפועל רעננה.

הבוקר הכריז יו"ר ארגון המאמנים, ניסים בכר, על מלחמה על בונדר ועל רעננה. בכר: "אני מתכוון להפסיק מיידית את השערורייה הזו. מדובר בזלזול ושחצנות מצדו של המאמן, שכלל לא מבין שהוא עובר על התקנון ומפר חוקים של ההתאחדות לכדורגל".

עוד הוסיף בכר: "פניתי ליועץ המשפטי של הארגון בכדי לנסח פנייה להתאחדות לכדורגל ואפעל בכל האמצעים העומדים לרשותו כדי שבונדר ורעננה יועמדו לדין וכמו כן, כדי שבונדר לא יישב כלל על הספסל של הקבוצה. באף מדינה בעולם בחור שמאמן עונה שלמה קבוצת נוער ועכשיו גם אמור להדריך קבוצת בוגרים עושה זאת אפילו בלי תעודת מדריך".

יש לציין כי בבחירות שהתקיימו לפני כשבוע לארגון המאמנים, מתוך 1,600 מאמנים רשומים הגיעו להצביע רק 300 ובמהלך הבחירות התברר שאף מאמן משתי הליגות המקצועניות לא חידש את תעודת המאמן שלו, לא שילם את דמי החבר בסך 280 ש"ח ולפיכך אף אחד מהם לא היה יכול לבחור.

תגובת רעננה תובא לכשתתקבל