הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חיפה מצאה פיתרון? קלאוס עשוי לעבור לאטרומיטוס

החלוץ המאכזב, שלא נמצא בתכניות לעונה הבאה, קיבל הצעה מיוון אבל יסרב לעזוב ללא פיצוי. הירוקים עשויים להשתתף בשכרו. וייסמן רוצה לנתניה או ק"ש, חבשי וארד יוחזרו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  25.03.18 - 12:04
תחילת כתבה

סטפנוס "קלאוס" אתנסיאדיס עשוי לעבור לשחק בעונה הבאה באטרומיטוס היוונית. החלוץ, שהגיע למכבי חיפה אחרי עשור שלם בפאוק סלוניקי, היה מעדיף לחזור לקבוצה בה נחשב לאליל, אבל שם כרגע עושה רושם שלא ממהרים להחזירו.

בסוף השבוע האחרון אתנסיאדיס בילה ביוון עם חבריו למכבי חיפה, רועי קהת, שלומי אזולאי, סינטיהאו סלליך ועומר דמארי ואף קיבל הצעה להצטרף בקיץ לאטרומיטוס, הקבוצה מאתונה שמדורגת במקום הרביעי בליגה המקומית. "קלאוס", שמשתכר בכ-530 אלף יורו במכבי חיפה ומחזיק בחוזה לעונה נוספת, מבין שביוון לא ישלמו לו סכומים דומים, בטח נוכח היכולת החלשה שלו העונה.

בעקבות זאת, הירוקים יצטרכו לקבל החלטה האם להשתתף בשכרו או לנסות להגיע איתו להסדר כספי, נוכח ההחלטה שכבר התקבלה על ידי המנהל הטכני מו אלאך כי היווני, כמו גם קאיו וגיאורגי קוסטדינוב, לא ימשיכו.

החלוץ המושאל, שון וייסמן, ייפגש בימים הקרובים עם המועדון ויבקש לקבוע תג מחיר עבורו כדי שיעבור למכבי נתניה או יישאר בקרית שמונה. וייסמן לא מוכן להתחיל גם בעונה הבאה את מחנה האימונים עם הקבוצה ולפספס הזדמנות להיות שייך לאחת הקבוצות שמעוניינות בו ורואות בו בורג מרכזי. בשיחות עם מקורביו ציין החלוץ כי בעונה שעברה גיא לוזון הראה לו שהוא רוצה אותו, אבל כשהחלו משחקי הליגה ולמרות שפתח ברוב משחקי הידידות במחנה האימונים, הוא לא היה חלק מהרוטציה.

וייסמן, שיגיע לפגישה עם סוכנו, עו"ד שחר גרינברג, משתכר כ-600 אלף שקלים במכבי חיפה ומחזיק בחוזה לעוד עונה. במועדון הירוק השקיעו בוייסמן לא מעט כסף במהלך השנים האחרונות ולא מוכנים להשאילו בחינם ובכל אופן הבהירו כי רק המאמן פרד רטן, אם יישאר, יחליט לגביו.

בחיפה הודיעו לאיאד חבשי ועופרי ארד שלא יחפשו קבוצות לעונה הבאה. שני הבלמים הצעירים, שמושאלים לבני יהודה והפועל ר"ג בהתאמה, יפתחו את האימונים עם הירוקים ורק לאחר מחנה האימון יוחלט לגבי עתידם. מו אלאך כבר הבהיר כי חבשי מיועד להיות בלם שלישי שיקבל דקות משחק משמעותיות, בעוד השחקן עצמו מסרב להיות שחקן ספסל.