הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משפחתו של אבו יונס לוחצת עליו לעזוב

היו"ר מכחיש כי הוא שוקל פרישה. פנישי בספק למ.ס. אשדוד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.04.19 - 07:19
תחילת כתבה

בני סכנין מתחילה לראות את הסוף. הפסד שלה מחר (שבת) בדוחא מול מ.ס. אשדוד, וניצחון של הפועל רעננה על הפועל חיפה, יוריד את נציגת המגזר לליגה הלאומית, לראשונה מזה 13 שנה.

למעט עלי עותמן המוצהב, ופיראס מוגרבי שנעדר כבר זמן רב, סגל מלא אמור לעמוד לרשותו של אלדד שביט במשחק הגורלי. אחרי ארבע תוצאות תיקו רצופות, שביט יודע שהוא חייב ניצחון על מנת להיאחז בכרטיס לעונה נוספת בליגת העל. אלבאן פנישי בספק, בשל מתיחה חוזרת במפשעה, ויעבור מבחן כשירות, כשהמגן אמיר נסאר כבר נמצא בכוננות. מוחמד כליבאת יפתח כמגן ימני במקום עותמן, וישראל זגורי יעלה בקישור.

אם או בלי קשר למצב המקצועי הקשה, משפחתו של מוחמד אבו יונס, האיש החזק במועדון, לא מעוניינת שהוא ימשיך לתפקד כפטרון של הקבוצה, אם וכאשר זו תרד ללאומית. אבו יונס זוכה לתמיכה רחבה מראש העיר, שהבטיח לו להעמיד תקציב ראוי יותר בעונה הבאה, ולא חושב בשלב זה על עזיבה. "יש לנו סיכוי קלוש להינצל. זהו אמנם סיכוי נמוך, אבל כל עוד הוא קיים, נעשה הכל כדי לשרוד בליגה", הוא אמר לקראת המשחק בשבת.

דבר אחד בטוח: במידה וסכנין תרד ללאומית, היא תעבור מתיחת פנים רצינית ביותר. שחקנים דוגמת מחמוד קנדיל, פיראס מוגרבי, מוחמד גדיר ומהרן ראדי לא מעוניינים לשחק בליגה השנייה, ובכל מקרה יהיה קשה לעמוד בחוזים שלהם במצב החדש. הפועל רעננה כבר הביעה עניין בכליבאת, לקראת העונה הבאה.

הרכב משוער: מחמוד קנדיל, מוחמד כליבאת, אלבאן פנישי (אמיר נסאר), סארי פלאח, מארון גנטוס, עמנואל אמבולה, חאלד חלאילה, מהרן ראדי, ישראל זגורי, שלומי אזולאי, מוחמד גאדיר.