מוחמד עשוי לעבור לחיפה תמורת דוס סנטוס וקהת

בנתניה יתקשו להשאיר את הקשר המצוין, שמחזיק בסעיף יציאה, וידרשו כסף בנוסף לשני השחקנים. גיא מלמד ביקש מחברו הברזילאי להגיע. סאן מנחם גם עשוי להצטרף ליהלומים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  27.05.19 - 09:40
תחילת כתבה

מכבי נתניה ומכבי חיפה עשויות לרקום ביניהן עסקת טרייד בחלון ההעברות הקרוב, שבמהלכו יעבור עלי מוחמד לירוקים תמורת רועי קהת, אליסון דוס סנטוס וסכום כסף. היהלומים מחזיקים ב-50 אחוזים מכרטיסו של הקשר המצוין מניז'ר, ותתקשה להשאירו בשל השכר הגבוה עליו חתום בעונה הבאה. בחצי השני של כרטיסו מחזיק השחקן עצמו וסוכניו.

נתניה הייתה מעדיפה למכור את מוחמד לקבוצה בחו"ל, אבל נכון לעכשיו אין הצעות קונקרטיות, ועל פי גורמים במועדון לא מן הנמנע שבמקרה כזה הקשר יעבור לקבוצה ישראלית, בדומה למקרה דיא סבע שעבר להפועל ב"ש.

מאמני נתניה, סלובודן דראפיץ' ושי ברדה, לא הכחישו בראיונות השונים שקהת ודוס סנטוס הם אופציה, ואתמול אף שוחח גיא מלמד עם דוס סנטוס ואמר לו כי כדאי לו להצטרף. שחקן נוסף בנתניה שדיבר עם הבלם הברזילאי הוא דני עמוס, שגם כן שיחק איתו במכבי פ"ת. כמו כן, איאד אבו עביד הוצע לקבוצה, כמו גם שגיב יחזקאל, אבל במועדון סירבו. דראפיץ' טען כי ייפגש היום (שני) עם הבעלים אייל סגל כדי לשמוע על גובה התקציב והמטרות לעונה הקרובה.

במועדון ממתינים להחלטתו של שון גולדברג, שמעדיף למצות את האופציות בחו"ל, אבל הודיע לראשי הקבוצה כי אם יחליט להישאר בארץ, זה יהיה רק בנתניה. במידה ויחתום בחו"ל, קיימת אפשרות שסאן מנחם יבוא כאופציה להתחרות עם ג'ונתן בורנשטיין, שידע לא מעט עליות וירידות העונה.