הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ג'יימס אדניי סיכם בק"ש וינחת בישראל

החלוץ הניגרי יושאל מגבאלה האזרית. בדיקות מקיפות לרואיז

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.07.19 - 16:45

עירוני קריית שמונה קרובה להשלמת הסגל לעונה הקרובה והשלימה את צירופו של הקשר-חלוץ הניגרי, ג'יימס אדניי, שסיכם את תנאיו במועדון, ינחת כבר מחר (רביעי) בישראל ויעבור במסגרת עסקת השאלה מגבאלה האזרית. כמו כן, למועדון קיימת האופציה לרכוש את השחקן בסיום בעונה.

אדניי בן ה-26 (1.80 מ'), סייע לגבאלה להעפיל בעונה החולפת למוקדמות הליגה האירופית, כשבמהלך העונה האחרונה כבש עשרה שערי ליגה ב-25 מחזורי בהם שותף והוסיף שני שערים במסגרת גביע המקומי. הוא צפוי לנחות מחר בארץ לצורך בדיקות רפואיות ולהמריא עם הקבוצה ביום חמישי למחנה האימון בסלובקיה.

גם הקיצוני, ג'ון רואיס, נחת בישראל ויעבור סדרת בדיקות מקיפות בברכיו, ואחריהן יוחלט אם להחתימו, זאת בעקבות פציעות הברכיים הרבות מהן סבל. במועדון מקווים שהשחקן כשיר, ורואיס הדף בעצמו את הטענות ואף העביר לק"ש מסמכים המוכיחים את בריאותו. הקוסטה ריקני אמור להיות המחליף של לוי גרסיה, שנמכר לבית"ר ירושלים אחרי עונה אחת.

מלבד רואיס, במועדון ממתינים גם לשי גולן, שכבר סיכם את תנאיו. הקשר בן ה-20 של מכבי תל אביב והנבחרת הצעירה נמצא על סף חתימה, וכרגע המחלוקת בין הקבוצות היא סירובו של איזי שרצקו לצרפו בהשאלה, אלא לרכוש את כרטיסו וכרגע מתקיימות שיחות בין הצדדים.

בתוך כך, הקבוצה קיימה אתמול משחק הכנה ראשון נגד הפועל אום אל פאחם, שהסתיים ב-0:0. הייתה זו הזדמנות ראשונה של המאמן, מסאי דגו, להתרשם משני שחקני הרכש שלו, קיליאן שרידן ואמיר בן שמעון. החלוץ האירי נראה מעט חלוד, אך רשם פעולות טובות.