מסתמן: אלחמיד לא יתלבש לגומלין של ב"ש מול לאצ'י

לקראת המשחק במוקדמות הליגה האירופית, הביקורת כלפי הבלם נמשכת: "לא מגיע לו פרס". מליקסון צפוי לעבור עוד ניתוח. ספורי יפתח בהרכב בחמישי, כנראה במקום זריהן

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.07.19 - 09:31
תחילת כתבה

לאחר ה-1:1 באלבניה, בהפועל ב"ש ממשיכים את ההכנות לקראת המשחק מחרתיים (חמישי) מול לאצ'י בסיבוב הראשון של מוקדמות הליגה האירופית. המאמן ברק בכר ניתח את המשחק בפני השחקנים והחמיא להם על הסבלנות בחצי השני, אבל גם ביקר את חוסר העירנות בשער שספגה הקבוצה ובו האשמים היו מיגל ויטור וארנסטס שטקוס.

בעקבות התנהגותו של חאתם עבד אלחמיד, שסירב לשחק במשחק הראשון וגרם לבכר לשנות את ההרכב, עושה רושם שהשחקן לא יתלבש גם למשחק הגומלין. במועדון יש כעס גדול מאד על הבלם, שלטענתם מרשה לעצמו יותר מדי וזאת למרות שבשיחה בינו לבין המאמן שבוע קודם לכן הוא הודיע כי כל כולו במועדון.

סוכן השחקנים דודו דהאן, שמייצג את אלחמיד, מצפה מב"ש לשחררו לסלטיק או לחילופין לשדרג את שכרו. הבלם הסביר לחבריו כי לא ייתכן שישנם שחקנים שמשתכרים הרבה יותר ממנו בעוד הוא בעונה שעברה היה בין המצטיינים ושיחק לא פעם עם זריקות וכדורים לטובת הקבוצה. "לא מגיע לו פרס. הוא פגע בכל המערכת", אמר גורם בקבוצה. אלונה ברקת ואסי רחמים החליטו בשלב זה שלא להתייחס לבקשות השחקן ויעשו זאת רק אם תונח בפניהם הצעה רשמית שתעמוד בדרישות ברקת ולא דיבורים באוויר.

בקבוצה התרגשו לראות את מאור מליקסון אתמול באימון. הקשר והסמל של המועדון בשנים האחרונות רץ מסביב למגרש כחלק מהליך השיקום שלו. בכל מקרה, מליקסון צפוי לעבור ניתוח נוסף כדי לתקן את ניתוח הבקע והוא לא יחזור לשחק כדורגל בקרוב אם בכלל. "מאור יודע שיש לו פה מקום אצלנו וההחלטה היא בידיו. היום, עוד חצי שנה או יותר מזה, הוא חלק מאיתנו", אמרו בב"ש.

רמזי ספורי חזר לאימונים מלאים ויפתח בהרכב, כשמי שעשוי לאבד את מקומו הוא ניב זריהן. במקרה כזה לא מן הנמנע שספורי יפתח במרכז הקישור, בעוד ג'ימי מארין יוסט לאגף הימני. התלבטות נוספת היא אם לפתוח עם דוד קלטינס או מרואן קבהא במקומו של נאור סבג, שהגיע מנס ציונה ופתח במשחק הראשון.

מאות בודדות של כרטיסים נותרו למשחק בחמישי, כשההערכה היא שאצטדיון טרנר יהיה מלא. העובדה שכ-700 אוהדים הגיעו לאימון הפתיחה והרימו את השחקנים והמאמן על הכתפיים גרמה לאלונה ברקת להרגשה שהאוהדים ממשיכים לתמוך, והעונה, אולי יותר מתמיד, יעמדו לצד הקבוצה אחרי איבוד האליפות בעונה האחרונה למכבי ת"א.