ג'ון אוגו במסר להפועל באר שבע: "אני מעוניין לחזור"

הניגרי מסכים לשוב בחוזה נמוך ממה שהוצע לו בעונה שעברה, אם כי בקבוצה מחפשים חיזוק בעמדות אחרות וסומכים על הקשרים הקיימים. חנן ממן יחזור לסגל מול מ.ס אשדוד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.09.19 - 08:57
תחילת כתבה

פרסום ראשון. ג'ון אוגו ביקש לחזור להפועל באר שבע ומוכן לחתום בחוזה נמוך מזה שהוצע לו בעונה שעברה. הקשר הניגרי שלח מסר לאנשי הקבוצה עם הבקשה, כשגם אוהדים הנמצאים איתו בקשר שוחחו עם המנכ"ל אסי רחמים. בפנייה שלו סיפר אוגו שלא חתם בקבוצה הודית כפי שנטען וכי היה רוצה לחזור לשחק בישראל.

בב"ש מאוד מעריכים את אוגו, אבל חושבים שמיצה את עצמו בקבוצה. בכל מקרה, הכוונה היא להתחזק בחלוץ ובקשר כנף זרים מאחר ובעמדת הקשר האחורי יש לברק בכר שחקנים איכותיים כדוגמת מרהאן קבהא, עדן שמיר, דוד קלטינס, נאור סבג וקשר אחורי מקוסטה ריקה שמשחק בקבוצת הנוער.

בקבוצה ניחמו את ארנסט שטקוס שהציג יכולת חלשה בהפסד 5:1 לפורטוגל וכריסטיאנו רונאלדו ומשוכנעים שיגיע לארץ היום במצב רוח אחר.

ב"ש תצא למפגש מול מ.ס אשדוד כשהבשורה המשמעותית היא חזרתו של בן ביטון לאימונים. המגן הימני ששוחרר מהנבחרת בשל רגישות בשריר ינסה לערוך אימון מלא מחר ובצוות הרפואי אופטימיים שיוכל ליטול חלק. גם חנן ממן חזר לאימונים וצפוי להיות בסגל. 

בהנהלה מקווים לסגור עד אמצע השבוע הבא את נושא הרכש. הבעלים אלונה ברקת הקציבה סכום גבוה עבור חלוץ. נכון לעכשיו ישנם מספר מועמדים שנמצאים בשיחות עם המועדון.