בהפועל ת"א החליטו: אם יישאר, עאבד יישב ביציע

זעם במועדון על התנהלות השחקן, שסרב ל-200 אלף דולר פיצוי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.09.19 - 11:25
תחילת כתבה

הסאגה בין הפועל תל אביב לבין אחמד עאבד עולה מדרגה. במועדון קיים כעס גדול מאוד על התנהלותו של השחקן ועל כן החליטו כי אם לא ימצא קבוצה ויישאר אחרי סגירת חלון ההעברות, הוא לא יהיה בסגל של ניסו אביטן, אלא יישב ביציע.

בהפועל ת"א טענו כי הגדילו את ההצעה על סכום הפיצוי ל-200 אלף דולרים - אולם עאבד סירב. בנוסף, בהפועל קיבלו החלטה כי הוא לא יעבור להפועל חדרה, זאת אחרי שלטענת אנשי הפועל ת"א החדרתים הגישו הצעה נמוכה מדי והם אלו שצריכים להשלים לעאבד את השכר ל-180 אלף דולר, כפי שמגיע לו על פי החוזה.

בינתיים, החלוץ השוויצרי סיפאס מאללה, שנבחן בהפועל ת"א, לא יצטרף בשלב זה וכבר עזב את הארץ, זאת מכיוון שלא הרשים ביומיים האחרונים את ניסו אביטן. כזכור, ביום ראשון פרסמנו כאן לראשונה כי החלוץ בן ה-25 סיכם את תנאיו במועדון, עבר בדיקות והגיע להתרשמות, אך מאמן האדומים זיהה כי העובדה שלא עבר הכנה מסודרת עם קבוצה בקיץ פגעה בו וכי הוא לא בכושר.

המשמעות היא שהפועל תמשיך בחיפושים אחר חלוץ זר, כששעון החול לקראת סגירת חלון העברות הולך ואוזל. אגב, בהפועל כבר חשבו אתמול שמצאו את החלוץ המבוקש, אחרי שסיכמו עם דאגלס "טנקה" דה סילבה, חלוץ ברזילאי המשחק בפאקוש פריירה בליגה הפורטוגלית, אך ברגע האחרון קבוצתו שינתה את עמדתה והטילה וטו על המעבר, מה שגרם לאביטן לחזור לחיפושים. "הזמן בהחלט דוחק אבל בימים האחרונים של החלון תמיד קורים דברים ותמיד יש שינויים, לפעמים כדאי להמתין", אמרו בחודורוב.

בתוך כך, סטפן ספירובסקי, שחתם בשבוע שעבר לשנתיים, צפוי לנחות בארץ הלילה ולהצטרף לאימונים ביום חמישי. במודעון מקווים להספיק להעביר את חוזהו בבקרה התקציבית על מנת שיהיה בסגל למשחק מול נס ציונה בשבת.

כידוע, במועדון רוצים לצרף גם בלם, אך יעשו זאת רק אחרי שיסגרו עם חלוץ. לאביטן יש אופציות של בלמים זרים, אבל הוא מעדיף חלוץ זר ועל כן יחכה המאמן עד אחרי צירוף החלוץ. בגזרת הישראלים, מתן אוחיון עדיין מועמד.