ברק בכר: "יש לנו עוד הרבה מה לשפר"

מאמן ב"ש אחרי ה-0:1 על רעננה. קורצקי: "נמשיך להאמין"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.09.19 - 23:34
תחילת כתבה

הפועל באר שבע ניצחה הערב (שבת) את הפועל רעננה 0:1, אך צריכה לחוש אכזבה מהיכולת שהפגינה מול השער לכל אורך המשחק. חניכיו של ברק בכר הגיעו למצבי הבקעה רבים אך כשלו מול אסף צור, שוערה של האורחת. דווקא בלם הקבוצה, מיגל ויטור, גאל את האוהדים באצטדיון טרנר מייסוריהם כשכבש מכדור קרן. עם זאת, גם בשורות המנצחת מבינים שבהמשך העונה, הסיומת שהפגינה הקבוצה לא תספיק.

מאמן הפועל באר שבע, ברק בכר, התייחס לאחר המשחק לפזרנות של שחקניו בהתקפה. "השערים שלנו מתחלקים בין כל השחקנים. בשבוע שעבר החלוצים כבשו, אז היום הבלם הבקיע. הבקענו לא מעט שערים מתחילת העונה ואנחנו מייצרים מצבים וזה מה שחשוב", הסביר.

כמו כן, המאמן התייחס למחצית הראשונה, במהלכה הפועל רעננה הגיעה למספר מצבי הבקעה מסוכנים שאלמלא יכולת טובה של אוהד לויטה היו מציבים את המארחת בפיגור מוקדם. "במחצית הראשונה נראינו לא טוב, במיוחד הגנתית. זה אשמת כל הקבוצה שהיינו חשופים ובקלות היינו עלולים לספוג. מצד שני במחצית ראיתי שחקנים מחוייבים, שבמחצית מבינים שלמרות שהם מובילים הם עושים משחק לא טוב, ועושים את השינויים כדי לשפר את ההופעה שלהם.

לסיכום, בכר התייחס לעבודה שהקבוצה עושה מתחילת העונה. "יש הרבה מה לשפר. זה המשחק החמישי של העונה בליגה, בשניים מהם לא ניצחנו. בגדול אני מרוצה מהעבודה של השחקנים - באירופה היינו לא רעים, זו קבוצה עם עשרה שחקנים חדשים כשלחלקם אין ניסיון במאבקי צמרת. אנחנו עובדים איתם מנטלית, מקצועית ופיזיולוגית ולאט לאט נראה תוצאות", סיכם.

מנגד, בהפועל רעננה מאוכזבים מהתוצאה אך מרוצים מהיכולת. "הגענו מוכנים למשחק והיינו צריכים להבקיע, אבל ברגע שהפועל באר שבע כבשה זה נעשה הרבה יותר קשה. חבל לי שלא תרגמנו את המצבים שהיו לנו לנקודות אבל אנחנו נמשיך להאמין בשחקנים ולעבוד קשה כדי שבסופו של דבר במשחקים כאלה נביא את הנקודות", אמר מאמן הקבוצה מנחם קורצקי.

לאחר חמישה מחזורים, הקבוצה מחזיקה בניצחון בודד ובמאזן הספיגות הגרוע בליגה יחדיו עם הפועל ק"ש. עם זאת, קורצקי לא מודאג. "אני חושב שהיכולת שלנו לא משקפת את המצב בטבלה או את הנקודות. הקבוצה הרבה יותר טובה ממה שהטבלה מראה ואנחנו מאמינים שאם נמשיך ביכולת יגיעו הנקודות", סיכם המאמן.