סגל חסר לסקציה נס ציונה מול מכבי חיפה

ארבעה שחקנים ייעדרו. תורג'מן: "רוצים להמשיך להתקדם"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.10.19 - 11:44
תחילת כתבה

עם סגל חסר, תעלה סקציה נס ציונה לקראת אתגר משמעותי: בשבת היא תפגוש את מכבי חיפה, כשלא פחות מארבעה שחקנים יחמיצו את המשחק הקרוב. למרות המאמצים להכשירו, אופיר מזרחי לא ישחק, סאקו טורה לא יפגוש את קבוצת האם שלו, וגם סהר לוי ודיוויד בויסן עדיין פצועים. מי שכן עשוי לשחק ואף לפתוח הוא החלוץ מוסא מאזו, שהצטרף לפני כשבועיים.

"יש לנו משחק קשה מאוד", הודה מאמן הסקציה, עמיר תורג'מן, אך נשאר אופטימי: "אנחנו רוצים להמשיך את ההתקדמות שלנו. יש לנו סגל לא רע, ואנחנו צריכים לעשות את העבודה מול מכבי חיפה. הגענו לפריבילגיה שיש מלחמה על המקום בסגל, אבל יש מולנו קבוצה טובה עם מאמן טוב, ונצטרך להגיע מוכנים. אנחנו צריכים לספק משחקים שלמים, צריך לבוא לידי ביטוי בחלק הקדמי", הוא הוסיף, "זאת העבודה שלנו, לשפר את השחקנים".

אם להתייחס לפיקנטריה, בנס ציונה היא בית לשחקנים שעשו את דרכם ממכבי חיפה. עומרי גלזר, סייקו טורה, יונתן לוי שהגיעו בהשאלה ואופיר מזרחי. "הם צריכים לבוא ולהראות את עצמם ולהוכיח שמקומם הוא במכבי חיפה, קודם כל שיעשו את העבודה כמו שצריך בנס ציונה. מבחינת פיקנטיות זה שונה ממשחק רגיל, זה לא משנה. אנחנו מול קבוצה טובה וחזקה", הסביר תורג'מן.

ביציעים מסתמן רוב לאוהדי מכבי חיפה, שרכשו כבר 5,000 כרטיסים. "אני תמיד אוהב שיש אווירה מאשר לשחק מול 200-300 צופים. נצטרך לעשות עבודה טובה על כר הדשא, כדי לשמח את הקהל. אני קורא לקהל לבוא, אנחנו בחבלי קליטה וזה לא פשוט. רוצים שהקהל יתמוך בנו", אמר המאמן. בתוך כך, הנהלת המועדון החליטה להוזיל את מחיר המנוי ב-50% במטרה למשוך קהל. האוהדים שרכשו מנוי במחיר מלא, יקבלו כרטיס נוסף לכל משחק בהרשמה מראש.