עמיר תורג'מן עודד את השחקנים לאחר ההפסד למכבי חיפה

המאמן ציין את היכולת הטובה עד ספיגת השער. בויסן יחזור לסגל נגד בית"ר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.10.19 - 16:53
תחילת כתבה

מאמן סקציה נס ציונה, עמיר תורג'מן, שוחח היום (שני) עם שחקניו לאחר ההפסד 3:0 למכבי חיפה ביום שבת. תורג'מן ניסה לעודד את השחקנים שלו, שהראו במשחק סף שבירה נמוך.

המאמן ציין את הדקות שקדמו לספיגת השער הראשון ואמר: "65 דקות עמדנו טוב, כולם רצו והשתדלו. נראה את הווידאו ונלמד מהטעויות שעשינו בספיגת השערים".

תורג'מן חסר במשחק ארבעה שחקנים משמעותיים: סקו טורה, אופיר מזרחי, דיויד בויסן וסהר לוי. שלושת הראשונים צפויים להיות כשירים למשחק נגד בית"ר ירושלים שייערך לאחר הפגרה.

בויסן שב לאימונים מלאים ביום שישי ויהיה בסגל הקבוצה למשחק נגד האקסית מהבירה. "עם חזרת הפצועים, נהיה קבוצה הרבה יותר טובה. אנחנו אופטימיים לקראת ההמשך", אמרו במועדון.

בתוך כך, במועדון הגיבו לתלונות האוהדים, על כך שההנהלה מכרה כרטיסים מהיציע שלהם לאוהדי מכבי חיפה במהלך משחק הליגה האחרון.

בהודעת המועדון נכתב: "בעקבות אירועי המשחק בשבת האחרונה עם מכבי חיפה, הנהלת המועדון ערכה בדיקה מעמיקה מול חברת "לאן", משטרת ישראל וחברת האבטחה "מעיין אבטחה", ועלה כי הצפי לכמות הקהל של מערך האבטחה למשחק הייתה שגויה. ההערכה וההתארגנות היו ל-7,000 צופים כאשר בפועל הגיעו יותר מ-10,000 צופים, דבר שגרם ללחץ ועומס רב על הקופות ועל השערים שלא היה מתוכנן.

ב-19:05, חמש דקות מתחילת המשחק, התקבלה החלטה על ידי מערך האבטחה לפתוח את שערי החירום שנמצאים ביציעי 4 ו-5 לכל אוהדי חיפה אשר רכשו כרטיס אך נשארו בחוץ. חשוב להדגיש כי הנהלת סקציה נס ציונה לא נתנה אישור או הנחייה לחברת "לאן" למכור כרטיסים לאוהדי חיפה ליציע 5 המשמש את אוהדי נס ציונה. אנו מתנצלים בפני כל אוהדי הסקציה על עוגמת הנפש שנגרמה כתוצאה מהשתלשלות האירועים".