חביב אוחיון: כל המדינה על הרגליים, רק אני עדיין לא

השוער שנפצע ונותח בצווארו בשיחה עם חברי הנהלת הפועל חדרה שהגיעו לבקרו: "יודע שכולם על הרגליים בגללי". אנשי כדורגל רבים הגיעו לבית החולים כדי לחזק את אוחיון

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  10.10.19 - 06:40
תחילת כתבה

בית החולים "אסף הרופא" הפך מאז יום שני למוקד עלייה לרגל עבור אנשי כדורגל, שחקנים וכמובן חברים ובני משפחת אוחיון. כולם הגיעו כדי לדרוש בשלומו של חביב אוחיון, שנפצע בעת אימון שערך בחוף הים ונותח בצווארו.

עם צאת הצום, התייצבו גם אנשי הנהלת הפועל חדרה בחדרו של השוער. המנהל המקצועי אורן גולן, המנכ"ל אלי דגני, המנהל איציק טפירו וחברי ההנהלה, נמרוד אטיאס ואיציק שלום, הגיעו לבקרו. אוחיון, שהספיק להתאושש מהניתוח ותיקשר עם הסביבה הקרובה, אמר לאנשי המועדון: "אני יודע שכל המדינה על הרגליים בגללי, רק אני עדיין לא. אני רוצה לשחק בחדרה".

ההנהלה, בראשותו של גולן, חיזקה את אוחיון ואת בני משפחתו. לפני כניסת צום יום הכיפורים, הגיע מאמן הפועל חדרה אורי גוטמן לחזק את השחקן בבית החולים, כמו גם מאמן הנבחרת הצעירה ניר לוין.

כמה משחקני מכבי תל אביב, בהם אלירן עטר, ששוהים בימים אלה באומן, שוחחו עם אביו של חביב, מוטי, וסיפרו כי הם מתפללים לשלום בנו. בלם האלופה, שחר פיבן, ששיתף פעולה עם אוחיון, הגיע פיזית לבית החולים כדי לחזקו.

בתוך כך, חביב אוחיון ממשיך לשהות במחלקה לטיפול נמרץ, אבל ההערכה היא כי בימים הקרובים הוא יועבר למחלקת התאוששות. מועד שחרורו מבית החולים טרם ידוע.