הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גאווה ברעננה: "החממה הטובה בארץ"

4 שחקנים שותפו במדי הצעירה. תומר יעבור בדיקת MRI

גיל לוין
גיל לוין  16.10.19 - 14:50
תחילת כתבה

נקודת אור בתקופה בינונית: כשהיא בתוך רצף של ארבעה משחקים ללא ניצחון בליגה, הפועל רעננה התפנתה מהצרות כדי לשמוח על הישג מחוץ למגרש. בקבוצה התגאו בלא פחות מארבעה שחקנים של המועדון ששותפו בניצחון הנבחרת הצעירה אמש (שלישי), 1:3 על איי פארו: השוער אסף צור, המגן עמית כהן והקשר ההתקפי אור דסה פתחו בהרכב, בעוד בן סביר עלה מן הספסל.

"מדובר בהישג אדיר", אמר המנכ"ל גיל קופר, "המועדון ממשיך את מסורת פיתוח הכשרונות הצעירים, והפך לחממה הטובה בארץ. למרות שרעננה אינה משופעת בקהל או בהישגים, בדבר החשוב ביותר - בניית דור העתיד של הכדורגל הישראלי, אנחנו עומדים בראש הטבלה. זה לא עניין של מה בכך".

בצד השני, בקבוצה חוששים ממצבו של יואב תומר: החלוץ חש מתיחה בשריר הארבע ראשי במהלך אימוני הנבחרת הצעירה, וצפוי מחר לעבור בדיקת MRI, שתשלול או תאשש פגיעה חמורה. בכל מקרה, תומר נמצא בספק לקראת משחק הליגה הקרוב מול הפועל חיפה.

מחר תשוב הקבוצה לאימונים מלאים לקראת המשחק, כשכאמור תרצה שם לשבור רצף של ארבעה משחקים בהם הקבוצה השיגה שתי נקודות בלבד. למעט תומר, לרשותו של מנחם קורצקי צפוי לעמוד סגל מלא. שחקני הנבחרת שעברו אימונים אינטנסיביים, יערכו אימונים קלילים בלבד בימים הקרובים, על מנת להימנע מפציעות.